Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire gáz, hogy ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, hogy ugyan voltak már párkapcsolataim de nem voltam még randizni? Nem tudom milyen az igazi randizás

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 22:52
 1/7 A kérdező kommentje:
A kapcsolatok mindig barátságból alakultak ki, ezért nem volt még igazi, normális, (ismerkedős) randim
2016. dec. 21. 22:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyasmi, mint ahogy a barátaiddal megismerkedtél, csak itt testiség is lehet randik alkalmával.

30/f

2016. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A te életed. Azt csinálsz amit akarsz. A te életedet úgy alakítod, ahogy akarod!


Egyébként pedig magánügy.

2016. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az én életem és magánügy, csak elgondolkoztam most ezen, hogy annyira szerettem volna megtapasztalni és sosem volt rá alkalmam. Csak olvasgatom itt, hogy a fiúk milyen randi programokat találnak ki a lányoknak én pedig csak mosolygok és azon gondolkozok, hogy de jó, hogy vannak még ilyen pasik még akkor is ha csak engem nem akart még senki így meglepni :)
2016. dec. 21. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Meglepjelek? Úgy is itt a karácsony! :D


25F

2016. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ezzel én is így vagyok,szerintem nem gáz.
2016. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem se volt az exem előtt, tehát az exemmel se randiztam, majd a szakítás óta volt pár randim, de nem jött be nagyon ez a szembenülős, ismerkedős dolog. Sokkal jobb buliban beszélgetni valakivel, úgy nincs feszült hangulat és utána ha alakul valami akkor talán jó lesz a randi :D
2016. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!