Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Láttad az Ideglelés Csernobilb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttad az Ideglelés Csernobilban című filmet? Pároddal elmennél ide szétnézni, vagy túl veszélyesnek gondolnád? Tényleg vannak ilyen túrák?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

A hely még mindig sugárfertőzött és semmivel többet nem nyújt mint akármelyik romos iparváros.

Ha sokáig akarsz élni, inkább ne menj.

2017. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nagyon burtál ez a film? :/ Gondolkodom, h megnézzem-e :D
2017. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Láttam. Vannak ilyen utak. Elmennénk, a betonutak felett olyan kicsi a sugárzás, hogy nem veszélyes. A zöldbe nem szabad menni. Több cég is szervez ilyen utat. Természetesen nincsenek ott ilyen lények. :D
2017. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Voltak izgalmas részek, de szerintem érdemes megnézni, mert tényleg ott játszódik és érdekes pont ezért.
2017. máj. 9. 13:25
 5/17 anonim ***** válasza:
simán elmennék, a film érdekes. de valóságalapja tuti nincs.
2017. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#2 Az egésznek olyan parás, vészjósló a hangulata, inkább emiatt van a thriller kategóriába sorolva. Nem olyan vészes, de azt mondom, leginkább azért érdemes megnézni, mert itthon forgatták a film jó részét, ha jól tudom, Kiskunlacházán.
2017. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem mennek el oda, nem akarok rakot kapni, eleg a napi 5 cigi.
2017. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%

Láttam a filmet amint kijött:D

Én elmennék, párom nem igazán. De én Észak-Koreába meg Mianmarba is elmennék, ő jobban félti a sz.ros életét:DD

Szóval én tuti nem halok meg úgy hogy nem látom, szívesen viszem Páromat is de nem erőszak

2017. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy sugárfertőzés, se embernél, se területnél :D

Sugárszennyezettség van maximum, és messze nem olyan veszélyes ahogy az emberek gondolják. Csak annyit említenék meg, hogy 2 reaktor a baleset után még 20 évig üzemelt a telephelyen. Rendszeresen járnak oda emberek, vannak legális, szervezett túrák és persze kevésbé legálisak is a hatóság engedélye nélkül, de komoly kockázata a sugárzás miatt nincsen, nyugodtan el lehet oda látogatni egy alkalommal.

2017. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Semmi veszélyes nincs ott.

Pláne Csernobilban, ott laknak is emberek, tök nyugodtan bemehet bárki.

Pripjaty az a város, ami a mai napig ki van ürítve, és katonák ellenőrzik a be-és kilépést minden úton, de ott sem nagy már annyira a sugárzás, egy fél napot simán el lehet tölteni ott, semmi veszélyes nincs benne.

Ha jól tudom, szerveznek is csoportos túrákat az erőműtől távolabbi részeire.

2017. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!