Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 20-as pasik miért indulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-as pasik miért indulnak rá az idősebb nőkre?

Figyelt kérdés
Majd 30 éves vagyok és a 19-23 éves korosztály rám indult. Hihetetlen! :) Gondolom, izgatja őket, hogy milyen lehet, egy tapasztaltabb nővel. Na de a 20 as lányok frissek, zsengék, mégiscsak jobb, nem? Mi, 30asok már férjet, gyereket akarunk lassan, amit egy 20 éves nem fog még bevállalni. Erre gondoltok srácok? Vagy csak a szex hajt benneteket?
2010. máj. 21. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a szex..

Van akik az 50 felüliekre is rá akarna hajtani, némeik sztem rá is hajt.. 20 éves fejjel....

Ők tudják..

2010. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem nézel ki 30-nak, csak mondjuk 25nek...
2010. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, lehet :) Fú, de jó is lenne. De tudják a korom, megmondom!
2010. máj. 21. 22:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Két oldala van, egyrészt izgató, másrészt a 20 éves lányok között elég sokan vannak akik eléggé szemérmetlenek, fejben pedig végképp nincsenek toppon. Személyszerint Én is kacsingatok az idösebb Nök felé, ugyanis velük tudok normálisan kommunikálni, másabb az életfelfögásuk, a hozzáállásuk, ami a huszonévesek javarészéböl sajnos hiányzik. Arról nem is beszélve, hogy nagyon sokan 20 évesen min. 24-25 éves hapsit keresnek, "tapasztalat" rá az indok, na meg a pénz és autó. Saját tapasztalataimból merítek és nem általánosítás a célom.


21/F

2010. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De most te komolyan 21 évesen el tudod képzelni, hogy mondjuk 2 év múlva apuka légy?
2010. máj. 21. 23:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én részemről a 23-24-25 év körüli lányokat keresem inkább. Az indokaim hasonlók mint az előttem szólónál:

- Nem olyan gyerekesek,

- érettebbekk,

- komolyabbak


21F

2010. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

megmondom őszintén, nekem is az idősebbek jönnek be :D

20f

2010. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Fura, én meg korombeliekkel kezdek és az idősebb csajok is néha rám mozdulnak. :D


Amúgy szerintem legtöbben a tapasztalatszerzésre (szex) hajtanak, ami egy 30-as nőnek több van. Esetenként pasiknál is bejátszhat a pénz. De nem elvetendő az sem, hogy tényleg nagyon ritka a 20-as korosztály körében az érett felfogású lány, de miután ilyen fiúkból is hiány van, ezért ezt a lehetőséget minimalizálni lehet.


Szóval szerintem csak szex. Bár van ismerősöm, akinek 23 évesen egy nálánál jóval idősebb csajtól van gyereke és együtt is élnek.

2010. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak kihagytam végül: 20F


(23:30-as voltam)

2010. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem is vonzanak a nálam legalább 10 évvel idősebb nők.


Azt olyan lehangoló mondani, hogy csak a szexért, inkább a közös élvezetekért, meg azért, hogy mindkettőnknek nagyon jó legyen. És nem csak rövid, hanem hosszabb távon is. Bevallom én nem is inkább a 30-as, hanem a 40-es korosztályban vagyok érdekelt, akik lehetőleg már túlvannak a gyerekeken, és ismét tudnak másra is koncentrálni. Azért a 30 is ugyanúgy érdekel, mint egy 40.


Nem csak a dugás érdekel egy tapasztaltabb nővel, hanem maga az egész élet, és azon belül többek közt egy kapcsolat milyensége is egy érett nővel.


Viszont a 30-asok ne gondolják azt, hogy csak azért, mert nincs gyerek, nincs férj, azt hiszem a kedvenc szavajárásukkal élve: "nem tart semerre a kapcsolat". Ne azért akarjon senki gyereket, mert azt tanulta, hogy a 30-as évek elején szokás, vagy mert ezt olvasta valahol, meg hogy ahhoz kell fogni egy férjet, hanem mert tényleg akarja ezeket.

Na ezért vagyok inkább 40-es párti, mert ők már túlvannak ezeken :)

2010. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!