Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira hosszú farmer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira hosszú farmer?

Figyelt kérdés
A randi napján 23-24 fok lesz, úgy gondoltam hosszú farmerben és egy fekete pólóban megyek, mert múltkor még a piros fodros felsőmmel is túlöltöztem a randipartnerem, és kellemetlen volt. A ruhám ami még szóba jöhet piros virágmintás és inkább elegánsnak mondanám mint hétköznapinak, szóval az lehet túlzás első találkára. Kávézóba fogunk menni, és igazából azért írtam ki ezt a kérdést, mert nem akarom hogy őrültnek higyjen, hogy nyáron hosszú farmerban vagyok (számomra kényelmes és nincs benne melegem, csak sokak rettegve néznek valakire aki nyáron farmerban van). Ha második randira hív akkor vennék fel csinosabb ruhát. Ez a tervem, így jó szerintetek? :D A hajamat begöndöríteném, hogy a farmer póló kombó miatt ne higyje azt hogy nem adtam magamra.

2017. júl. 12. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Étterembe nem megyünk farmerban? :O Mindig tanul az ember valamit.


26F

2017. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Oké, biztos embere válogatja illetve stílusa, én oda farmert nem veszek fel, vagy ha igen, akkor kizárólag fehéret vagy feketét, természetesen magassarkúval, elegáns felsővel.

Párom hétköznap is ingben jár, (előszeretettel vasalok 0-24-ben:))), étterembe is elegánsan felöltözik, bár egy férfinek a farmer+ing szerintem tökéletes.

Járunk étterembe, csak azt tudom leírni, amit látok, illetve azt, hogy én miben érzem jól magam még most, 32 évesen is.

Semmit nem rosszindulatból írtam.

2017. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyjából ötezerszeresen túlgondoltad. Jó lesz úgy, ne fossál. A legtöbb férfi tökéletesen érzéketlen erre. Ha nem vagy slampos és elhanyagolt, hanem tiszta, friss és igényes, akkor már bőven jó.
2017. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

30 éves létemre több étteremben is jártam már, mindenhol farmerben :D

30/f

2017. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

Mint írtam kedves 30/f, férfi esetében tökéletesnek gondolom, kizárólag inggel.

Máshogy viszonyulok egy vendéglőhöz pl. a Tisza-parton egy csárdához, mint egy elegáns étteremhez.

Színházba se mackónadrágban megyünk, megadjuk a módját, nem?(itthon sem kinyúlt ruhákban flangálunk szerintem)

Szeretem a jó minőségű és csinos farmernadrágokat, mert egy magassarkúval kimondottan nem hétköznapi megjelenést mutat, de mondtam, kinek mi tetszik, miben érzi jól magát.

2017. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én megrohadnék 20 fok felett hosszúban, de te tudod.
2017. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!