Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok/férfiak ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak ti milyen szívesen hordanátok nylon harisnyát a mindennapokban ha a barátnőtöket nem zavarná?

Figyelt kérdés

Úgy értem a harisnyát, hogy nem sportoláshoz hanem a mindennapi öltözethez?

És mi a véleményetek erről a stílusról?



2017. júl. 10. 12:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem, van aláöltöző gatyám normális anyagból a novemberi motorozásokhoz. Annyi elég a farmer alá.


De ha pridera mennék biztos nem zavarna, viszont sajnos a puncit szeretem :\

2017. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
Soha, semmilyen körülmények között nem vennék fel nejlonharisnyát. Ekkora baromságot.
2017. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
Én hordok nejlonharisnyát a feszülős csőgatya alatt ősztől tavaszig mindig. :) Mivel fázós vagyok, valami kell alá, és a legjobb erre a vastag 100 den feletti nejlonharisnya. Ez kényelmes, meleg amennyire kell, és fűtött helyen sem izzadok bele. Meg feszes skinny farmer alatt nem nyom, nem gyűrődik. Meg amúgy is jó érzés viselni, ahogy a lábamra tapad. :) Nekem nagyon bejött, és barátnőmnek szintén. :)
2017. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
És te egy ilyen frusztrált, szerencsétlen troll válaszára adsz.
2017. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Eszem ágában sincs. De miért vitázol női név mögé bújt látens homikkal?
2017. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30%

Én szeretek hordani, abból is 40 denes fényes testszínűt :)Igaz nem ilyen hőségben, 30 fok alatt gyakran hordom, rövidnadrágokhoz is, szóval jól látszik, egyébként nem vagyok meleg, se transzi.

De nyilván nem divat, még akinek szimplán bejön, az se vállalja be láthatóan, csak nadrág alatt.

2017. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha akarnék, hordanék. De nem akarok.
2017. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én szeretnék hordani, de nem volt merszem utcán láthatóan hordani, nem is láttam máson se. Barátnőmnek nem is mertem felhozni ezt a dolgot, így is amikor rájött, hogy eléggé odavagyok ha harisnyát húz, kérdezte, hogy ugye nem vagy harisnya fétises?

Akkor nem csoda, ha akinek bejönne, az sem vállalja fel.

2017. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!