Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek sűrűn megesik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek sűrűn megesik a mindennapokban?

Figyelt kérdés

hogy csak úgy odamegy egy idegen és elkezdtek ismerkedni..vagy csak simán megszólít..


Ezek az "ismertségek" mennyire tartósak..?


kort és nemet is


2012. jan. 6. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az öreg nénik a buszon, hogy leülhetnek-e mellém, de mindig azt mondom hogy foglalt!
2012. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

elég gyakran szólítanak le pedig nem nő vagyok :D de nekem kifejezetten tetszik ez a dolog, volt hogy valakivel így jöttem össze, volt hogy valakivel így haverkodtam össze és legalább nem unatkoztam

18/F

2012. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de valahogy mindig elkezdenek velem beszélgetni, legyen ez fiú, vagy idős néni :D
2012. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17/L
2012. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Általában közlekedési eszközökön szólítanak meg. Bár vannak más esetek is. Egyszer mentem az úton és egy nagyon jóképű öltönyös pali vizslájára mosolyogtam(mert édes volt), erre ő azt mondta: " de szép arcocskád van!" és fenébe éppen sietőben voltam a vonathoz, ezért nem álltam meg :(, pedig olyan aranyosak voltak.:D :(

Változó, hogy melyik tartós, nem tudom pontosan, sok példát tudnék felhozni.

17/L

2012. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran megszólítanak, de sajnos álltalában csak öreg bácsikák. Egy idő után már elég idegesítő.

Helyes fiatal srácoknak jobban örülnék. :P

18/L

2012. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát velem elkezdett a buszon dumálni és hát elég hangos volt , az egész busz már sírt a röhögéstől + lezsiványozott , ez mit jelent? 17/f

De komolyan , mit jelent , ha valaki lezsiványoz vkit?

2012. jan. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jaj bocsi , ez egy öregnéni volt
2012. jan. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!