Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Focista fiuval van valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Focista fiuval van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nagyon megkedveltem egy sracot, kivul-belul, 1-2 honapja beszelgetunk. Elobe meg nem sikerult talalkoznunk kulonbozo okokbol, de tervben van.

De bennem van az a tipikus focista sztereotipia egy ideje, hogy imadnak jatszani a lanyokkal, kihasznaljak oket stb.

Van valakinek tapasztalata veluk?

Tudom, vannak kivetelek..csak megis.

20L 20F


2017. júl. 8. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Focista barátnője vagyok lassan már fél éve. :D Az általánosítás mint mindenhol itt is nevetséges, akármilyen furcsán hangzik. Mind a ketten 27 évesek vagyunk és én teljes mértékben megbízom benne, eszembe sem jutna az ellenkezője... Férfi kézilabda csapatnál voltam pár hónapig masszőr, igen láttam mi ment ott, de egyébként ott is voltak kivételek akármilyen hihetetlennek tűnik. Mielőtt összejöttem a párommal, (akivel nem mellesleg óvodában szerelmesek voltunk egymásba) én is azt állítottam hogy na én sportolóval biztos nem jönnék össze, már csak a kézilabdásokból kiindulva, mert tényleg botrányosak. De aztán rájöttem hogy igenis vannak kivételek, mint az én párom. Sokszor még ő mondta hogy elborzadt jó pár férfitársán...
2017. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért ne találkoznál vele? Csak mert egy csapat vadidegen azt állítja hogy ne? -.- Ez a te döntésed, úgy is lehet látni egy pasin hogy konkrétan csak b*szni akar vagy esetleg komolyabban a szándékai.
2017. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#8: De butuska vagy.
2017. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!