Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Badoo-val valakinek pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoo-val valakinek pozitív tapasztalata?

Figyelt kérdés
Férfiak elsősorban. Ti randiztatok ott nővel? Mi lett a vége?
2016. jún. 1. 14:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
írjatok már valamit
2016. jún. 1. 15:14
 2/11 Noren1989 ***** válasza:

Férfi vagyok. Randiztam, 3mal is. 2 mentálisan beteg, 1 szexmániás a mérlegem.


26/F

2016. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mentálisan beteg alatt mit értesz?

N

Írj privibe is akar,kíváncsi vagyok.

2016. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Badoo az ingyenes vagy fizetős?
2016. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van fizetős része is.


Nagyjából 10 lánnyal beszéltem. Kb. a fele valóban mentálisan beteg, akivel úgy jól elvoltunk az messze van, meg van 1-2 nimfomániás tényleg. 2 barátom lett onnan igazából. Egyik csajon nagyon látszik még, hogy nem tudja mi legyen, 40 km-re lakik de mondtam hogy bármikor ideköltözhet. A másiktól meg szerintem én nem szeretnék barátságnál többet mert most itt lakik a közelben de az állandó lakhelye külföldön van és így elég nehéz lenne komolyan venni, ilyen szexkapcsolat-szerűségekbe szerintem egyikünk sem akar belemenni szóval így nagyjából kb. ennyi a helyzet. Ha ez pozitív tapasztalatnak számít, akkor van. :)

2016. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én jó pár pasival találkoztam onnan, persze mindegyik szexelni akart. Egy nem, azzal összejöttem, de rövid úton kiderült, hogy nagyon nem.
2016. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vicces az oldal poénbòl felregisztrâltam nèzegettem csomò exem, ismerősöm fent van rajta. Konkrètan egy kavarásom kèrdeztem meg, akit előzőleg is ismertem, az is letagadta, hogy fent van.Azt mondta biztos csak ismerősei szòrakoztak, közben rendes fb profillal volt fent...egy nagy vicc, nekem elhiheted. Nők kamubòl vannak fent, szőke herceg fehèr lovon kb. Ilyen kategòria, akiknek reagálnak.
2016. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, ha viszont ez pozitívnak számít, ott látott meg egy ismerősöm, rám írt Facebookon, és már 1 éve szerelmesek vagyunk, életünkben először. :) Szóval végül is én szerettem a Badoot. :D
2016. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nőknek nyilván könnyebb, de férfiaknak?
2016. jún. 1. 17:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyetlen pozitívum az volt, hogy sikerült törölnöm magam.
2016. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!