Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Badoo szokott olyan rendszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoo szokott olyan rendszerüzenetet küldeni a chatben, hogy?

Figyelt kérdés
Miért nem folytatod a megkezdett beszélgetést XY-nal? Mert most nem tudom, hogy tényleg a kiszemelt Hölgy írt-e nekem vagy csak egy rendszerüzenet volt.
2016. máj. 30. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Rendszerüzenet...

Ki a franc írna olyat, hogy nem akarod e folytani a megkezdet beszélgetést...

Akivel eddig dumáltál és már nem beszéltek mindig felfogja ezeket dobálni.

2016. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miután töröltem a mobilos alkalmazás értesítését és most megakartam nézni este az üzenetet már teljesen eltűnt.
2016. máj. 30. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Rendszeruzenet, de a badoo amugy az összes közül a legszemetebb, mert folyamatosan forgalmat generál, az oldaladon, addig a pontig amíg nem leszel olyan népszerű, hogy tényleg radirjanak, vagy nem leszel VIP tag. Bead olyan tagokat akik megnéztek az adatlapokat, pedig nem is, par lányra csak ezert rairtam, hogy legalább azt mondjak meg valóban rám kattintottak, de nemlegesek voltak a válaszok.
2016. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem vagy 100 10/10 es nőstény van az üzeneteimben..hogy dumálna velem...azt van egy rajz profilképnek berakva leírás nélkül :D szóval érted :D
2016. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké csak jó lett volna, ha akkor elolvasom azt az üzenetet, mert így most nem tudom mi van. Az alkalmazás amúgy tök fura, weben megnézte mondjuk az adatlapom a Szandra, de a mobilos alkalmazásnál nézem meg kik láttak akkor már nincs a látogatók között. Mindegy rákérdeztem a lánynál, hogy mi van, majd holnap válaszol. Nem tudom tényleg. Lehet rendszerüzenet, de már 1 éve vagyok Badoo tag és eddig nem jött ilyen felkérés.
2016. máj. 30. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:
én régen töröltem magam, meg is erősítették a törlést és a mai napig (cirka 1 éve) kapom az emaileket, hogy nézd meg xy pasit a környékeden meg ilyenek...
2016. máj. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja és a törlés ellenére is kapok üzenetet... egyszer meg tudtam nyitni és visszaregisztrált az oldal! kiderült,h nem kaptam üzenetet, csak hogy " beszélne velem" ez volt az üzenetben(csak azért,mert anno barátoknak jelöltük egymást,mikor még aktív volt a profilom a törlés előtt)


nagy kamu amúgy a badoo

2016. máj. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!