Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjem meg fiúkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjem meg fiúkal az utcám?

Figyelt kérdés

szeretnék új emberekkel ismerkedni barátkozni de nem tudom hogyan kezdjem kérlek segítsetek

előre is köszi


2010. máj. 20. 21:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kommentelőtől kérdezem, hogy hol van az a hely, ahol vannak billiárd meg csocsóasztalok kirakosgatva az utcára? :D. Mert az utcán sétálva nincsennek ilyenek. És egy 14 éves lány gondolom nem jár még pubba, vagy sörözőbe...:). Én is sokat gondolkozok rajta újabban hogy lehetne megismerkedni utcán jűró kelő lányokkal. De nehéz, mert általában sietnek és nincs idő arra, hogy egyáltalán megszólítsam őket.. :(. Van egy park ahol mondjuk lenne erre lehetőség , de ott csak nagyon tini csajok vannak vagy anyukák a kisgyerekeikkel. Meg ha meg is szólítanám őket mégis mit kérdezzek tőlük egy idegen lánytól? Szóval én is pont ezen gondolkozok. :) De mindenképp vmi olyat ami nem túl személyes de ne is sablonos...
2010. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A dőlöngőlős lány nak üzenem hogy én lovagiasan megfognám őt, persze ha valóban lenne mersze megtenni. :D. Mert az a nagy helyzet, hogy elméletben bárki képes bármire csak hát a gyakorlatban minden másképp történik...én is megterveztem már előre dolgokat, de az általában teljesen másképp történt a valóságban...a spontán dolgok a legjobbak, majd jön olyan szituáció amiben kialakul vmi, de arra meg lehet nincs idő. Volt már úgy hogy néztem egy lányt vártam hogy történjen valami hogy legyen ok odamenni hozzá, vagy valami ami közelebb vinne hozzá, de nem történt semmi. És így oda lett a lehetőség. :S De most ok nélkül oda megyek mit mondhattam volna neki?
2010. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

14 évesen még ne ismerkedj utcán. Szerintem. :)


22:00: És a rózsaszín ködben a srác azt sem fogja tudni, hogy mi dőlt rá. :DDD

2010. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
írj nekem
2010. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez az ;-) Ne az utcán dülöngélj, hanem írj privátot :D


Én 15 vok Bp-i jómunkásember, hasonló cipőben, csak épp himbilimbivel a lábaim között. De ha gondolod, tényleg írj, önthetnénk egymásba egy kis önbizalmat, v kitalálhatunk vmi teknikát.

2010. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. máj. 21. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!