Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedjem / tippek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjem / tippek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Mondanátok pár tippet/tanácsot arra, hogy hogyan ismerkedjem közösségi oldalon? pl megtetszik valaki, akkor felveszem és utána hogyan kezdjem a beszélgetést? A többi menne magától, csak hogyan lehetne elindulni...?
2011. ápr. 2. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy nemet is akkor, mert az is kérdés.
2011. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok:D bocs azt elfejeltettem oda irni... (19 éves)
2011. ápr. 2. 21:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. Ha tudod pl. hogy milyen suliba jár akkor kérdezhetsz a suliról. Hogy pl. egyik ismerösöd oda szeretne menni,és hogy jó e,szeret e odajárni. Ha szeret olasni,akkor beirsz egy akármilyen könyvcímet,hogy elszeretnéd olvasni, ő olvasta e. Nem kell hogy igaz legyen amit kérdezel. Utána meg,ha már jobban ismered pát hét elteltével bevalhatod a "bűnöd" .
2011. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez jó téma köszi csak az a helyzet, hogy még látásból sem ismerem.Másik városban lakik, ahova sűrűn megyek és a lányról egyáltalán nem tudok semmit.
2011. ápr. 2. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem ismered akkor ismerd meg:) Nem kell rögtön rátérni a témára csak nyugodtan;)
2011. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ajaj,na mindjárt kitalálok neked valamit. :P
2011. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Marad a sulis téma. Neten nézz utána,hogy milyen iskolák vannak ott.Írd le valamelyik nevét,aztán vedd fel a lányt msn-re. Mond meg neki,hogy tudod hogy Ő hol lakik,és Te onnan sajna nem ismersz senkit.És hogy tud e valamit erről a suliról,mert a barátod oda szeretne menni. Vagy tud e egy jó iskolát ajánlani. Utána köszönd meg neki szépen stb.stb, ahogy irtad,innen már jön minden magától :) Sok sikert hozzá.
2011. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi :D jöhet még:)
2011. ápr. 2. 21:55
 9/11 anonim ***** válasza:

ha valaki megtetszik, akkor annak oka van, miért - mi tetszik benne. na. ha meg külsőre, akkor valamennyire belsőre is, már amennyit megtudsz egy adatlapból. hm? a nagy titok az, hogy ne támadd meg rögtön "hogy vagy?" kérdéssel, mert ettől általában herótot kapnak a lányok. tapasztalat. meg én is.

simán kezdheted úgy, én így szoktam legalábbis, hogy "szia. xy vagyok, nagyon érdekes/kellemes személyiség vagy és lehetsz. ha gondolod, beszélgethetnénk erről-arról."

és onnantól ki lehet puhatolózni a zenei ízlést, vázlatosan azt, hogy mit csinál, mit szeret. aztán néhány beszélgetés után el lehet menni sütizni, stb. :D ennyi. egyszerűbb, mint gondolnád.

nem kell kamuzni, szerintem, kitalálni, miért érdekel - elvégre van okod, eredeti.

2011. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez tényleg érdeke
2011. ápr. 2. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!