Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedjem meg vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjem meg vele közelebbről? Mit tegyek? Köszönöm annak, aki elolvassa, és válaszol is.

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nekem nagyon tetszik már egy hónapja.

Ő 26 éves, és egy munkahelyen dolgozunk, de szinte alig látjuk egymást. Egy nap talán egyszer, akkor is rámköszön, és rohan tovább a dolgára.

Én borzasztó félénk vagyok, és ne írjátok, hogy szólítsam le, mert úgysem menne.

Most adódott egy lehetőség, hogy másik munkahelyre menjek, és januárban ott kezdek, így már nem is fogunk egy helyen dolgozni.

Eddig is szerintem csak udvariasságból köszönt, mert azontúl nem foglalkozik velem, mert gondolom, ha tetszenék neki, megszólított volna már.

Szóval, ha a másik munkahelyemen leszek, akkor mi már találkozni sem fogunk sosem, mert nem is egy helyen lakunk.

Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Vagy várjak még?

Ha esetleg most észre sem vesz, később megtetszhetek neki?


2010. dec. 17. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudok mit írni, ha az nem jó neked, hogy kommunikálj vele...Kérj tőle segítséget valamiben, aztán nincs több tippem, ha félénk vagy. Ki kell nőnöd.

Ha meg nem tetszel neki, nem tudsz mit csinálni...

Vedd fel IWIW-re:D

2010. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha most lesz céges buli az év végén, ott már egyszerűbb dolgod lesz beszélgetést kezdeményezni szerintem.
2010. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!