Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srácoknál hány százalékban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácoknál hány százalékban számít hogy a csaj vékony legyen? Van olyan aki nem azt nézi meg elsőnek?

Figyelt kérdés
Többen szeretik a vékony csajokat, de honnan lehet azt leszűrni hogy melyik fiúnak elsődleges szempont hogy vékony legyen a lány?Hogyan lehet háttérbe szorítani egy ilyen fiúnak ezt a tulajdonságát, elterelni a figyelmet a test felöl, hogy ne számítson nála ez annyira sokat?
2008. okt. 17. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a fiúknak nem a csontváz lányok tetszenek, hanem a normál testalkatúak. Ha nem vagy csontváz, attól még van esélyed, sőt több, mint ha az lennél. Ha valaki kövér, az mondjuk megint más kérdés..
2008. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Ne, már......unom ezeket a kérdéseket. Minden férfi más, neme lehet következtést levonni.

Ilyen kérdés csak egy kislány tehet fel, annak meg itt semmi keresni valója!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
CSatlakozom az előzőhöz, iylen, és hasonló kérdéseket már vagy huszat feltetek:S minden pasinak más és más az izlése. én is inkább azt ,,nézem" a lányon h jófej, aranyos vagy normális-e. nem szeretem a csontvázakat. legyen rajta mit nézni, legyen mit fogni:P 21 éves pasi
2008. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Szia, te elötte iró, 21 éves pasi nagyon szép amit irtál.Ismerkedünk?Telt vagyok.
2008. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez változó.

Mondjuk tényleg undorító ha egy lány direkt fogyózik le a 30 kilókig.Én is sovány vagyok Volt már egy pasi aki tett olyan megjegyzést hogy csontkollekció hát nagyon rossz volt :( Pedig én nem a fogyózás miatt vagyok ennyre sovány mert soha életemben nem fogyókúráztam hanem egy betegség miatt rengeteget lefogytam.

Szerencsémre találtam egy olyan pasit aki tényleg szeret és megérti a dolgot.De minden erőmmel a hízáson vagyok

2008. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok túl sovány,de vékony testalkatú!s mindig összeveszem ezen a fiúkkal mert ők a ducibb lányokat szeretik!! Mármint akik nekem tetszenek,s ez nagyon gáz! Mert ez tök nem számít ha vki aranyos kedves,de hát így járok mindig! Sosem fogyóztam,de hízni sem akarok..maradok szingli!! :)
2008. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!