Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak. Utcán vagy közlekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Utcán vagy közlekedési eszközön ha a nő többször is rátok néz esetleg mosolyog és nektek tetszik, akkor oda mennétek hozzá?

Figyelt kérdés
Az egyértelmű hogy minden ember más, de azt vettem észre, hogy a legtöbb férfi nem mer odamenni a nőhöz még akkor sem, ha a nő érdeklődését fejezte ki a férfi iránt. Tisztában vagyok azzal is ,hogy rengeteg visszautasítás is ér titeket férfiakat és lehet, hogy ez a visszahúzó dolog, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről.
2017. júl. 3. 23:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam nézegetni számomra közömbös embereket, max egyszer odanézek és ennyi. Akit figyelgetek, nézegetek és még mosolygok is rá..na azt szívesen megismerném és gondolom ez a férfiaknál is hasonlóan működik.

41N.

2017. júl. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha egyértelműen rám mosolyog, akkor lehet, hogy odamegyek. Hangulattól is függ.
2017. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem merek odamenni, könnyebb, ha odajönnek, akkor valószínűbb, hogy érdeklődik irántam.
2017. júl. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jujujuj de nehéz egy kérdésre válaszolni, amiben egyértelművé tették feltételeket. Alig 3 embernek sikerült eddig.


Nos...


Odamegyek! Egyértelműen. Tetszünk egymásnak... Igen, ennyi volt felsorolás.

2017. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jaj de nagyon szép dolgokat ír mindenki. Az operatív megvalósítás meg hol van? :DD


Odamenni hozzá? Tömegközlekedésen? Melletted emberek, akik mind hallani fogják, amit mondasz neki. Ezzel kellemetlen helyzetbe hozod őt is és lehet, hogy magadat is.


Eszembe nem jutna odamenni akárkihez, ha emberekkel vagyunk körülvéve. Max ha leszállunk akkor leszólítom.

2017. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!