Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak. Utcán vagy közlekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Utcán vagy közlekedési eszközön ha a nő többször is rátok néz esetleg mosolyog és nektek tetszik, akkor oda mennétek hozzá?

Figyelt kérdés
Az egyértelmű hogy minden ember más, de azt vettem észre, hogy a legtöbb férfi nem mer odamenni a nőhöz még akkor sem, ha a nő érdeklődését fejezte ki a férfi iránt. Tisztában vagyok azzal is ,hogy rengeteg visszautasítás is ér titeket férfiakat és lehet, hogy ez a visszahúzó dolog, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről.
2017. júl. 3. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én csak nézelődöm. Begyűjtöm a "bókokat" ilyen szemezés és vagy mosolyokkal, de semmi több. Szerintem még Palvin Barbihoz sem mennék oda...
2017. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És miért nem mennél oda ? Ez is a kérdésem ☺
2017. júl. 3. 23:28
 3/15 A legrosszabb ***** válasza:
Miért kéne odamenni? Arra nem gondolsz, hogy a kiszemelted foglalt? Vagy egyszerűen csak nem akar ismerkedni? Vagy egyszerűen csak nem vagy neki rokonszenves? Nekem is elég sok nő tetszik, amikor végigfutkorászok a városon, olykor elkapok egy-két zavart pillantást vagy mosolyt, de attól még nem rogyok senki lába elé, mert megdob egy mosollyal. Áruld már el, miért kéne azonnal ugrania a férfiaknak, csak mert te elfingod magad néhány szempilla-rebegtetés kíséretében, hogy szabad préda vagy?
2017. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jézusom nyugodj már meg ez egy szimpla kérdés volt szerintem nem írtam olyat hogy a férfinak egyből ugornia kellene és igen tisztában vagyok azzal hogy vannak olyanok akiknek párjuk van esetleg nem tetszik nekibaz illető. Arra az esetre gondoltam amikor mindkét fél látszólag szimpatizál egymással.
2017. júl. 3. 23:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha elég erősnek érezném a jelzését, tehát ahogy te is írtad, többször is néz, mosolyog,akkor odamennék.
2017. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem mennék oda. Ha akar valamit, majd ő idejön.
2017. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én soha nem szoktam
2017. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Diavolino44 ***** válasza:
Talan ha 1% aki oda mer menni. S meg is valaszoltad miert. Sok az elutasitas, mi van ha csak azert nez mert valami fura van rajtam, vagy a mogottem levore mosolyog. Sajna velem ez akkor tortent meg mikor vagy kapcsolatban voltam, vagy eleg onbizalomhianyos voltam, most elobb megyek oda minthogy bármi "szemezes" dolog kialakulna. De velem nagyon ritkan tortenik,pedig folyamatosan keresem a szemkontaktust az utcan is, ha megyek, mindig mindenkinek a szemebe nezek aki szembe jon.
2017. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"ha a nő többször is rátok néz"


Hova nézzen szerencsétlen, ha szemben ül veled a metrón?

2017. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem régen esett meg velem. Pasi srégen velem szemben ül. Unalmamban nézegettem az utasokat, ő is sorra került. Észrevette. Elkezdett ő is nézni. Én persze azonnal elvettem a tekintetem róla, mielőtt bármire is gondolna, de nézett. És ilyenkor ösztönös, pedig direkt nem akartam, de többször leellenőriztem reflex szerűen, hogy néz-e. ROhadt kellemetlen volt az egész. Alig vártam, hogy leszálljak.
2017. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!