Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek el kéne ijednem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el kéne ijednem, vagy ez ma normális? Eddig okos lánynak tűnt.

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal, és ma voltak problémái, amiket így távkommunikációval próbáltam neki segíteni megoldani, de olyan szerencsétlen volt, hogy az agyam eldobtam tőle.

Kérdeztem, milyen lap topja van? Nem tudta megmondani, de linkelt egy képet google search-ről, hogy olyanja van. Nézem, mit írt a keresőbe hogy megtalálta, ha egyszer nem tudta milyen? Ezt: fos asus

Ugyanez, nem tudta megmondani egy microusb csatlakozóról, milyen, végül linkelt képet, ez volt a keresőszava: lapos mobil dugó

Az operációs rendszer, a böngésző, és a kereső fogalmakat képtelen megkülönböztetni, mint ahogy a windowst és a microsoftot sem választotta el, sőt a google chromera is használta ezeket.

Azt se tudta mi az a gmail, azt mondta nincs google fiókja. De emailcíme persze volt, @gmail.com végződéssel.

Azt mondta van töredezettségmentesítője, mialatt egy vírusirtót nevezett meg.

Az USB kábel említésekor pedig a villás dugós mobiltöltőjét vette kézbe.


2017. jún. 30. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha úgy írta be, hogy "fos asus", akkor azért ritka intelligens ember lehet. :D
2017. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak szivatta a csaj a fiút, én is szoktam ilyeneket :D
2017. júl. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús, hogy csak szívatott a csaj. Akinek nem tűnik fel, hogy a gmail a google oldaláról indul, az elsőre se túl okos, ahhoz ugyanis nem informatikai zseninek kell lenni, csak tudni kell olvasni.
2017. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!