Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin a srác vacsizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin a srác vacsizni viszi a lányt?

Figyelt kérdés
Mi a vèleményetek róla? A sracnak komolyak lehetnek a szàndékai vagy csak megakarja fektetni a csajt, vagy ennyibol azert meg nem lehet eldonteni? Jó első randi a vacsi?
2017. jún. 20. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi sörözni mentünk első randin és több éve együtt vagyunk :)
2017. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első randin felesleges a vacsora. Főleg, ha csak keveset beszéltek előtte.

Azért ugye nem gondolod, hogy egy vacsoráért bárki is lefekszik? Egy agyonhasznált prosti árfolyama is jóval magasabb ennél :D

2017. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem túl gyakorlatias 3000-4000 Forintot költeni egy "ki tudja szimpatikusak leszünk-e egymásnak" randira.


Elsőre max valami kávézó, esetleg fagyizó, max 1500 Ft-ból kijön, kivéve ha potyázna a másik fél, de akkor pedig meg kell vele etetni amit főzött.

2017. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ebből nem tudnék semmit leszűrni, mert 1) lehet, hogy udvarias, és ezt a tanácsot adátk neki haverjai, szülei, 2) lehet, hogy ezzel próbálja presszionálni a lányt később dugásra, hofy "de hát mennyi mindent adtam már neked így is". Ezt nem lehet tudni.


Én egyébként lányként első randira vmi lájtosabbat preferálok, pont ezért, mert ha nem sül el jól, akkor nincs rossz szájíze egyik félnek sem, hogy de már megettem a levest, taplóság-e azt mondani, hogy többet ne, meg basszus, fizettem ennyit vacsira a semmiért...

Inkább egy tea, üdítő, sétálás.

2017. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos, mi már benne voltunk a korban amikor megismerkedtünk, én 30 felett, ő 50-es volt akkor.

Ebédelni mentünk, második alkalommal pedig egy 3 napos kikapcsolódásra, természetesen akkor vacsoráztunk is.

De tudtuk mindketten mit akarunk a másiktól, hisz izzott a levegő köztünk ha csak pillanatra is futottunk össze előtte.

Kinek mi.

2017. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennek két éve, azóta is együtt élünk, a kezdetektől. :)
2017. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Különben ez azért is egy érdekes kérdés, mert húszas éveimben is az volt, ha tetszettem valakinek, azt kérdezte, elmennék-e vele vacsorázni.

Szerintem ez a férfi személyiségétől is függ, mit tart ideálisnak randi helyszíneként.

2017. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" volt, ha tetszettem valakinek, azt kérdezte, elmennék-e vele vacsorázni. "


Az más, ismertétek egymást. A kérdésből mondjuk nem derül ki, hogy IRL is ismerik egymást, vagy neten ismerkedtek csak meg.

2017. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oda hogyne, sétálni.... Fölöslegesen nem fizetünk, azért, hogy megmondja, hogy jaj nem te vagy akivel e tudnám képzelni bla-bla. Majd mikor lesz is valami, talán akkor.
2017. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet én voltam más tízen-húszon-harmincévesen mint itt egyesek akik reszketnek egy vacsorától, de kivétel nélkül étterembe voltak randijaim mindig.Valahogy senki nem szakadt bele egy vacsorába, és hangsúlyozom, mindig a férfi mondta, hova szeretne menni.Férfi, nem kisfiú.

Már megbocsáss kedves utolsó hozzászóló, de ha egy férfi vacsorát képtelen kifizetni, ott súlyos gondok vannak.

Mai napig eljárunk ide-oda, pedig rég együtt élünk.Van, hogy csak egy vacsira, de van, hogy több napra.

Tegnap pl. elvittük a gyerekeket a Medveotthonba, tegnapelőtt Egerben szórakoztunk.De kettesben is eljárunk ide-oda, egy vacsora eddig még egyetlen férfinek nem okozott gondot.

Nagyon sóher lehetsz ha egy vacsit vagy ebédet sajnálsz egy nőtől...

Ha meg nincs meg esetleg rá a keret, akkor maradj otthon, és Írd a leckédet. :)

Ennyi kis hülyegyereket nem tudom honnan "termel" ki az ország.

Apám most lenne 65 éves, gondolhatod, hogy randizni 40-50 évvel ezelőtt járt.De mesélte, hogy anno hova jártak, hova vitte a nőket.Hát nem egy fagyira.Pedig Sosem volt gazdag, "egyszerűen" csak dolgozott mint minden értelmes ember, és nem volt olyan fillérbszó mint te.

2017. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!