Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin a férfi felaján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin a férfi felajánlotta, hogy költözzem hozzá. Mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem teljesen 100-as :)
2017. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom. Számomra korai lenne és semmi esetre sem venném komolyan ezt a felkérést.


Kérdezd meg tőle, hogy hova akar sietni?

2017. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kicsit sebesnek gondolom ezt a tempót, de te tudod. Kisajátítani akarás, kapcsolatfüggőség, túlzott ragaszkodás, tapasztalatlanság a nők terén, fix punci leakasztása - mellette pedig nagyüzemi csajozás: ezek bármelyike állhat a háttérben.
2017. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már akkor talpalnod kellett volna, mikor ezt benyomta.. :)
2017. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Gyűlik a mosatlan...
2017. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
biztos egy disznóólban él, és nincs pénze takarítónőre.
2017. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De jófejek vagytok :D. Esetleg nem bizonytalanságra szervezne. Nyilván nem mindegy mennyire vagytok szimpatikusak egymásnak, mennyit ismerkedtetek előtte stb. Ha pl nekem lenne egy olyan lány, hogy jó ideje beszélünk, találkozunk kétszer ami jól sikerült meg nem lakik közel, nyilván említeném én is, mert egyedül élek, melózom. Több időt lehetne úgy együtt tölteni.

30/f

2017. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bejárónőt keres
2017. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha előtte nem ismerkedtetek és nem is nagyon taliztatok akkor felejtős a pali!
2017. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!