Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretem őt. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem őt. Hogyan hóditsam meg Őt? Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány akit már több mint két éve ismerek de kb 8 hónapja szeretem őt. eddig volt barátja, de nemrég szakitottak. Már mondták a haverjaim hogy nézzek más után de nem megy...valahogy nekem Ő kell. Ugyérzem hogy bármit meg tudnék tenni érte. Sztem bejövök neki sőt. Szoktunk beszélgetni, bókolok is neki, meg minden. Na szoval kérlek titeket hogy adjatok NORMALIS tippeket hogy mivel hódíthatnám meg. És ha lehet ne olyanokat hogy nyomuljak meg mittom én hogy mi. Az ilyenektöl meg akarom kimélni őt. A hülye válaszokat ne itt adjátok pls. 15F
2010. máj. 17. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem hívd el randizni, kérdezd meg, nincs-e kedve moziba menni például, vagy ha esetleg van kedvenc helye, akkor oda vidd el, és beszélgessetek sokat, alaposabban is ismerjétek meg egymást. Ha az ilyen találkák többször megismétlődnek, akkor könnyen kialakulhat bármi. ;)
2010. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hmmm...ha jobb idő lesz sztem menjetek el pl sétálni :) mozira kár időt fecsérelni amikor egy kellemes séta egy parkban (én pl Pécsről tudom mondani, hogy a Tettyét és a Béke Parkot inkább választom mint egy nyomi filmet a moziban )...pl hívd fel szombaton olyan du 3 felé h nincs e kedve talizni veled és beszéld meg vele hogy tall it és itt ekkor és ekkor stbstb aztán vegyétek az irányt egy park felé :P

vagy állatkert is lehet :P vigyázz a köpős tevével :D haverom oda vitte első randin bnőjét (idén lesz 3. éve h együt vannak) és leköpte a teve, persze azonnal mentek a fiúhoz (ő lakott közelebb) és zuhany után lenyúlt a csaj egy pólót a gyerektől :D ez újabb randi ok volt :P

vagy pl kisebb túra (nekünk Mecsek-túra van betervezve barátommal egy jó idős hétvégére:P)

és közben persze beszélgettek :D

és ha már az összejövés van csak vissza akkor éán barátom pl sms-ben tette fel a nagy kérdést :D


a szöveg kb olyasmi lehet hogy: "szia akkor jó lesz holnap *ekkor és ekkor itt és itt*....és amúgy mi lenne ha több lenne köztünk mint barátság/mit szólnál ha azt mondanám h járni szeretnék Veled...stbstb tudod vmi ilyesmi szöveg de majd ha ott tartasz oszd meg velünk és okoskodunk neked valamit :)

2010. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:15


bocsi kimaradt hogy 18/L

2010. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó... köszi sokat segitettél:D de valahova fel kéne vegyelek, ha már irtad h ha ez megvan akk majd meg besz. Most sajna a hetvegem foglalt. Erdélyi vagyok és nemtom ha tudsz rola de van a csiksomlyoi bucsu es oda meg szal ez a hetvege kilove. de meg irok. es meg 1szer koszi
2010. máj. 17. 21:08
 5/6 anonim válasza:

szerintem midenkeppen probalkozz nala , hivd el randira , vegyel neki ajandekokat es ereztesd h fontos neked :).

ettoll minden lany oda van :D.

szerintem ne engedd el h ha ennyire szereted :D.

16 L

2010. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

először ne úgy hívd el h célozgatsz h ez randi lesz..csak simán kérdezd meg tőle nincs e kedve dumálgatni v vmi

ott úgyis eldől h milesz, érezzétek jól magatokat és találkozhattok utána megint ha érzed h jolhalad a dolog

2010. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!