Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el a udvarlóimn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a udvarlóimnak azt, hogy párkapcsolatba léptem valakivel, hogy utána ne haragudjanak rám?

Figyelt kérdés
Társkeresőről randiztam több férfival is (5), most az egyikkel összejöttem, de a többivel is egész nap beszélgetek, és azt hiszik, hogy van esélyük. Hogyan említsem meg, hogy elkeltem? Nem szeretnék velük rosszban lenni. N24
2017. máj. 24. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg egyenesen. Ha normális érett férfinak tartják magukat elfogadják és rosszban sem lesztek. Bár ez függ attól is, hogy mennyire "sóvárognak" végre egy kapcsolatért, tehát h belefér e nekik a barátság is vagy mképpen már kapcsolatot akarnak.
2017. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1-nek az egyenességgel igaza van - én a barátság vonalat nem erőltetném, mármint meg se említeném.

Persze ha valamelyikük kifejezetten szimpatikus vele meg lehet próbálni tartani a baráti jellegű kapcsolatot, de az a legtisztább, ha azt mondod nekik, hogy örülsz hogy megismerted, szimpatikus, de találkoztál valakivel, aki iránt erősebbek az érzelmeid és kész, további sok sikert a társkereséshez.

2017. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Szerinted az megüti a kritika szintjét,hogy egyszerre 5 pasival randiztál? A jelenlegi pároddal annyira tisztességes voltál,hogy rajta kívül még négy másikkal randiztál,aztán választottál egyet,mintha ruhák lennének.
2017. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden egészséges férfi (lelkileg, személyiségileg), meg fogja érteni, és normálisan fog reagálni rá, ha őszintén elmondod. A kamut is "megeszik", mármint tudni fogják a valós okot (valószínűleg, aki nem vak, és nem eszi a kakaburgert), de jobb ha őszinte vagy. Szia, blablabla, nézd, el kell hogy mondjam, időközben úgy döntöttünk valakivel, hogy exkluzívra fordítjuk a dolgot, de kívánom a legjobbakat! Ennyi.


Amelyik meg kiakad, nem érti meg, azzal eleve kár is lett volna tovább ismerkedned. Jó szűrő.


33F

2017. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2-es :)


Első vagyok :) Én se azt írtam, hogy a kapcsolat helyett vesse be a "legyünk barátok" dumát :) Hanem úgy értettem, hogy ha elmondja hogy mi a szitu, és ők elfogadják nem feltétlen kell utána úgymond "öriharisosebocsi"-ban lenni és szóba sem állni egymással. Szóval érted :)

2017. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!