Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, miért féltek újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért féltek újra szeretni?

Figyelt kérdés

Annyiszor tapasztaltam már,hogy miután egy fiúnak meg volt az első komoly kapcsolata, és vége lett,utána a srácok bezáródnak,és többé semmibe veszik a lányokat/nőket.. onnantól kezdve elhatározzátok hogy többé semmi szerelem?:(

Csak azért mert egyszer rossz volt?

A környezetemben már másodjára fordul elő,az előző exemnek 1évig volt kapcsolata, én utána jöttem én,és annyira látszott,hogy azóta teljesen megváltozott és nagyon nehezen nyílt meg nekem.. Én értem,hogy féltek,hogy csalódni fogtok,de nem minden lány ejt titeket pofára.. vannak akik igazán szeretni akarnak benneteket,és ti pedig bezárkóztok és "soha" többé nem akartok megnyílni.. ez nekünk lányoknak fáj..


2010. máj. 16. 15:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
57%
Úgy utálom, amikor kollektívan beszélnek egy nemről: "mi" meg "ti"...
2010. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én nem félek újra szeretni. Próbáltam már az első szerelmem óta 3 csajjal (próbáltam egy éjszakás csajokkal is), de egyszerűen nem tudtam egyikükbe sem beleszeretni.


Bár mondjuk nálam inkább az a baj, hogy addig nem bírok "újra", míg nem tudtam lezárni az előzőt. Lehet, hogy ezt is érdemlem. :)


20F

2010. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A kérdésed fordítva is előfordulhat ,mert én meg nőnél tapasztaltam ugyanezt mint te , de szerintem ez nem általános eset hanem téged pont olyan srácokkal hozott össze a sors akik ilyenek :)
2010. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
személyes tapasztalat, hogy eddig 2 kivétellel mindig sikerült pofára esnem. Az esélyt megadom,de nehezen. Mikor már ott tartok,hogy én is őszintén szeretem az illetőt, nah akkor b..ssza át az agyam,(ha már ugy is befogkövetkezni)nehogy már előtte,még mikor nem kötődök annyira...áhhhh, akkor nem fájna annyira. Utánna meg mikor szóvá teszem,még én vagyok a tahó. Persze tisztelet a kivételnek, akinek nem inge ne mossa,de sok ilyen lány van,és nehéz megtalálni a kivételeket a tucatban.. Hát még bizalmat szentelni neki! Szomoru de ez van. Én ua-ban a cipőben vagyok mint a 05-16 15:27 es kommentelő 21F
2010. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mert az előző néhány szívtelen ribanc összetörte a szívemet. Olyan sztorikat tudnék mesélni, amitől a fejed kettéállna. Amikor elmeséltem a barátaimnak, az első kérdés az volt, hogy ezt melyik filmben láttam.


Azóta csak egy olyan csajt találtam, aki talán normális lehet, csakhogy ő itt egyetemista, egyébként Alsőbögyörősbivalyb*sznád 2-n lakik, az ország másik végében.


Az összes többi, akinél próbálkoztam.. hm. Mondjuk úgy, hogy "szabad gondolkodásúak" és "függetlenek"

2010. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!