Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, miért féltek újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért féltek újra szeretni?

Figyelt kérdés

Annyiszor tapasztaltam már,hogy miután egy fiúnak meg volt az első komoly kapcsolata, és vége lett,utána a srácok bezáródnak,és többé semmibe veszik a lányokat/nőket.. onnantól kezdve elhatározzátok hogy többé semmi szerelem?:(

Csak azért mert egyszer rossz volt?

A környezetemben már másodjára fordul elő,az előző exemnek 1évig volt kapcsolata, én utána jöttem én,és annyira látszott,hogy azóta teljesen megváltozott és nagyon nehezen nyílt meg nekem.. Én értem,hogy féltek,hogy csalódni fogtok,de nem minden lány ejt titeket pofára.. vannak akik igazán szeretni akarnak benneteket,és ti pedig bezárkóztok és "soha" többé nem akartok megnyílni.. ez nekünk lányoknak fáj..


2010. máj. 16. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szar lenne ha egy komoly kapcsolat után egy ribanccal hozna össze a sors sztem. Utána mégkutyábbul érezné magát a srác
2010. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ezért szerintem nem alaptalan a félelmük
2010. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

és ha nem ribanc az illető?

nem adtok esélyt..

2010. máj. 16. 15:23
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, már egy éve szakitottunk a barátnőmmel és azota nem is akarok ujabb kapcsolatot, vhogy elment a kedvem az egésztől.. talán nem akarok ujra pofára esni, meg igy egyedül sokkal kiegyensulyozottabb vagyok, nem kell azon idegeskednem h most kivel csal meg stb.
2010. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

no nekem még nem volt komoly kapcsolatom, mégis értek már szerelmi fájdalmak, így is rémes volt, milyen lenne ha egy komoly kapcsolatban csalódnék? hát kösz, lehet hogy jobb így...

20/f

2010. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nekünk meg az fáj, mikor a lányon nem látszik hogy rib*nc, aztán minden happy, beleszeretünk nagyon, aztán ejt egy másik pasiért. velem ilyen volt. mai napig nagyon rossz pedig nyáron lesz 1 éve.


ezért vagyok óvatosabb, nem az első csalódásom volt, és utálok csalódni:S

2010. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mert nem tudhatjuk,ha rád lenne írva,hogy nem töröm össze a fiúm szívét,akkor nem félnék,de manapság már amikor minden a pénzen és a sexen alapul,akkor nincs értelme hogy érzelmes legyek és utána hónapokig nyaldossam a sebeimet.
2010. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
egy kedves arcú szolid lány törte össze a szívem.sohasem gondoltam volna hogy ez lesz,lehet hogy a ribancosabb lányok sokkal normálisabbak,,,,,,?ki tudja
2010. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
rossz ezt olvasni.. :/
2010. máj. 16. 18:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Mind a két nemnél ugyan ez van. Egy csalódás után kicsit magába zuhan az ember és legbelül talán fél az újabb csalódásoktól. A nőknek talán azért lehet könnyebb, mert általában a férfiak kezdeményeznek és így akkor is könnyebben találnak újat, mikor maguk alatt vannak. Egy hosszú kapcsolat után van egy kis letargikus állapot, majd mikor rendbe jön az ember, akkor néhány egy éjszakás, mert az könnyebb és nincs rizikó az ilyen kevésbé komoly kapcsolatokban, majd talál újra egy normálisat, akit szeretni is tud. Én most valahol az utolsó fázis előtt járok. Boldog vagyok, jól érzem magam, csajozok, szinte minden nap megismerkedek valami csajjal, némelyik az ágyamban köt ki, de normális csajt nehezen találok. De amíg az igazit keresem, jól érzem magam az esélyesekkel is.
2010. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!