Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy problémával állok szemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy problémával állok szemben! Egy lány kért tőlem képet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az alábbi problémám adódott. Van egy barátom aki mesélt rólam a lánynak és annyi a lényeg hogy a lány érdekesnek talált. Felvettem őt facebookra leveleztünk és egész megkedveltük egymás. Most jön a gondom. Kért rólam képet. Na már most és az elmúlt 5 évben körülbelül nem ismerkedtem randiztam illetve éltem szociális életet. Szeretnék kérni képet tőle de félek hogy elutasító lesz, mert nem vagyok egy fotogén alkat. Ki kértem néhány ismerősöm véleményét és nagyjából adtak tanácsot hogy milyen legyen és két képet csináltam. Mivel az ismerőseim velem szemben nem tudnak objektívak lenni így gondoltam felteszem itt a kérdést hogy szerintetek a két kép közül melyik a kevésbé vállalhatatlan.

A képeket privátban küldöm és kérlek szépen titeket válaszoljatok alkossatok róla véleményt.


A segítségetek köszönöm szépen !:)



2017. máj. 13. 17:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nem vagy fotogén? Ugyan. Semmi baj veled szerintem. :)

Ha a kettő közül küldenél, én a mosolygósra szavazok. Esetleg meg is kérhetsz valakit, hogy csináljon rőlad képet. Valaki olyan, akinek a társaságában nem feszengsz.

2017. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, küldd! :)
2017. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Szerintem az első kép kicsit túl komoly. Szerintem nem túl pozitív az "üzenete", kicsit talán agresszívnek is tűnsz rajta.

A másik jobb, bár van vele egy kis gond. Kicsit "féloldalas" rajta az arcod.

De ha kicsit természetesebben tudnál mosolyogni, az nagy előny lenne.

Ha a 2 közül kellene választani, mindenképpen a másodikat mondanám.

2017. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
küldheted 22/l
2017. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét kép teljesen oké. Nekem picit mindig nyomasztó, ha ilyen közeli képek vannak az emberről és egyenesen bámul bele a kamerába. Én picit távolabbról és nem pont szemből fényképeznék, de ez az én bolondságom. Szerintem nyugodtan küldd el a képet. Én is a másodikra szavaznék, ha választani kell. 27/N
2017. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

Küldd nyugodtan.

L/16

2017. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nekem is küldd. 20/L
2017. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Kuldheted, ha meg szeretnel valaszt!
2017. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Na küldheted! 😄
2017. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Nekem is küldheted!
2017. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!