Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova tűnhetett ez az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűnhetett ez az ember?

Figyelt kérdés

Egy itteni felhasználó. Ez az én szerencsém, éppen randira szerettem volna hívni és amikor írni szándékoztam neki reggel, azt írta ki a rendszer, hogy nincs ilyen felhasználó. Kint volt a neve az illetőnek, férfi és 30 körüli.

Ötletek, hogy hogyan érhetem el őt?


2017. máj. 12. 23:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A Úr privije:


"És ki nem szarja le a te ismerkedési szokásaidat te megkeseredett vén kur.va? Ha anyira sikeres lennél a magas fizetéseddel, most kefélnék a pinádat ezerrel, nem itt lógnál minden nap fent XD"


:D


DRága, nyilvánosan írom, köszönöm, puncimat kefélik, egy valaki, és igen, munkámnál fogva állandóan neten vagyok, és mivel kisebb balesetért, 2 hete jobban ráérek sajnos ezt a sok ostobaságot olvasni.

2017. máj. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja, és nekem 40 évesen sikeres életem van, ellentétben veled :)

Puszi, sok sikert :) Talán majd neked is összejön.

2017. máj. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Valamit nem értek.

Megismerkedtél itt valakivel, eljutottatok odáig, hogy már randira akartad hívni.

Lehet, velem van a gond, de ha valakivel eljutok odáig, hogy randira hívom, valószínűleg láttam róla képeket, látatlanban nem igazán lép meg ilyet az ember.

Ha pedig láttál róla képet, akkor valószínűleg nem csak itt beszéltetek Gyakorin, ergo el tudnád érni más formában is. Vagy tévedek?


36/N

2017. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!