Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha első randin elvinném a hölgyet egy politikai rendezvényre az mennyire jó ötlet? Ezt komolyan kérdem.

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 17:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ilyen egyoldalú ilyen csúnya válaszokat
2017. máj. 9. 18:35
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A párom mesélte, hogy egyszer randizott valami fideszt istenítő idiótával, akinek a lakásán is járt és minden ki volt tapétázva, mint valami szentély. Azt mondta rosszul volt, mint nem politizáló és szabályosan félt tőle.

Szerintem értelmes nő a közeledbe sem megy, ha ilyen helyre viszed. Főleg, ha netán más politikai beállítottságú. Az ilyen megrögzött pártfanatikusok igencsak vérszemet tudnak kapni, ha nem azt gondolja valaki, mint ők. Még nagyobb divat libsizni meg az ilyen hülyeségeket skandálni...

2017. máj. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#12 vagyok. Ott teszel tönkre bármilyen kapcsolatot, ha a politikát kevered vele.
2017. máj. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is fideszes vagyok engem is elhívhatnál:) N
2017. máj. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

,,ilyen csúnya válaszokat" XD

Hülye kérdésre hasonló válaszokat kaptál.

2017. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

(Előző vagyok)

Inkább találj ki valami más programot, ne akard ráerőszakolni a te politikai álláspontodat, főleg ne első randin.

Mihez kezdesz, ha kiderül, hogy a hölgy mondjuk nem fideszes? :D

2017. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én már voltam ilyen randin (március 15-i beszédeket hallgattunk együtt), mondjuk fontos, hogy azonos nézeteket valljatok és érdekelje őt is a politika. Engem érdekel, és szívesebben megyek ilyesmi randira, mint moziba egy filmre, ami nem köt le és beszélgetni se lehet.
2017. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Semennyire!
2017. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek ha első és egyben utolsó randin elvinném a hölgyet egy politikai rendezvényre az mennyire jó ötlet?
2017. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Előbb tudakold meg, hogy egyáltalán szívesen menne-e!
2017. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!