Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavaró az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró az ha a kiszemelt pasiról kiderül hogy csak egy okj képzésre jár?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 00:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Mert akkor mi a pék van, ha arra jár? Én jártam egyetemre is, de belefásultam, otthagytam, aztán csináltam 2 okj-t, és ma olyan szakmában dolgozom, amivel bőven átlag feletti fizetésem van. Ma már szégyen dolgozni, vagy szakmát tanulni? Nem lehet mindenki öltönyös...


25F

2017. máj. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Ha trófea férjnek kell, akkor nagyon zavaró.


De egy normális ember nem végzettség végett jön össze valakivel. Főleg úgy, hogy mostanában sajnos hiába van az embernek 1-2 diplomája, nem tud elhelyezkedni. Egy szakmunkásnak mostanában könnyebb munkát találnia.

2017. máj. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Én az okos, értelmes pasikat szeretem csak, nem tudnék mit kezdeni egy olyan sráccal, akiben nincs céltudatosság, kitartás. De ha ez megvan, akkor viszont a végzettség már nem érdekel.
2017. máj. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

Én szóba sem állnék ilyennel, hiszen mindenki tudja, hogy akinek nincs diplomája az szinte analfabéta, bizonyára nem tud helyesen írni, egy összetett mondat megfogalmazásába beletörik a bicskája, és valószínűleg nem is áll szóba ilyen arcoskodó hercegnőcskékkel, mint te, kedves kérdező!

Nagyon fontos a felsőfokú végzettség, hiszen tárt karokkal várják a friss diplomásokat az ország legtöbb McDonalds éttermében! Nekem 3 szakmám van, osztályelsőként érettségiztem, de nincs diplomám, sajnos értelmi fogyatékos lehetek. Hisz' mind tudjuk, hogy egy jól kiképzett német juhász is képes lediplomázni, tehát aki csak holmi érettségiig, vagy neadjisten csak szakmáig jut, az intelligenciában valahol a csalánozók és a gyűrűsférgek között lehet, nem igaz?

Mellesleg megjegyzem, hogy bátyámnak még érettségije sincs, de a beosztottjai között akad kétdiplomás zseni is. És ő nem vállalkozó, hanem beosztottként kezdte egy multinacionális cégnél majd 5 éve, ma már team leader-i pozícióban van. Ahogy az előző munkaterületen az építésvezető is csak két szakmunkás szakmával rendelkezik (nincs érettségije), és mégis ő vezényelte a 20-30 embert foglalkoztató komplex projektet. Nem minden a papíron múlik!

2017. máj. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

4-es. Ezt nagyon jól megírtad!

Pedig nincs is diplomád :-)

2017. máj. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem zavarna hiszen érettségi után én is csak egy okj-t tervezek.
2017. máj. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Az a baj, hogy valamiféle ellentét van az egyetemisták és az okj-sek között. Pedig nem kéne.

4-es a gúnyolódásával ugyanúgy lenézi az egyetemistákat, mint a kérdező az okj-seket.

2017. máj. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy érzékeltem a 4-es írásából, hogy nem az egyetemet végzetteknek szól. Hanem azoknak, akik végzettségben mérik az embereket.
2017. máj. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez értelem nem iskolai végzettség függvénye. Ha benned felmerül az, hogy zavaró, na az eléggé zavaró :)))
2017. máj. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Zavaró. Mégpedig annak a gondolkodása, aki lenézi a másikat emiatt.
2017. máj. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!