Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondoltok amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok amikor megláttok egy pattanásos arcú fiút?

Figyelt kérdés

Itt vannak az esetleges válaszok, h ne kelljen gépelnetek :P


1. Nem zavar a dolog

2. Zavar, de természetesnek gondoljátok

3. Visszataszítónak, undorítónak tartjátok

4. Esetleg megsajnáljátok érte

5. egyéb: ...


Azért kérdezem, mert sokat utazok busszal a suliba és folyton zavarba vagyok, amikor a szemembe néz egy lány, én mindig azt hiszem, h biztos a bőrömet nézi, kicsit már paranoiás lettem :P


2010. máj. 15. 16:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A pattanásaimat? Háát...:$ azt inkább mégse, már csak azért, mert nincs közzétéve sem az internyetten...


Ha meg a szösszenet kell, hát tessék :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

ucsó!

Erre válaszoltam is 3x.Én vok a gitáros.Annyira nem volt nagy szám:)Becsajoztál már végre?

2010. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ó, kicsi a világ:D Tudom ám, hogy nem nagy szám, mert ennek kéne normálisnak lennie, de azért nem mondhatom, hogy lehurrogtatok volna:D Becsajozni? Tegnap óta? Peeerszeeee ^^
2010. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire súlyos a dolog.

1. példa:

Van egy barátnőm, nagyon szép, okos, meg minden, de természetesen néha becsúszik neki egy-egy pattanás. :(

Ettől függetlenül nagyon sok fiúnak tetszik az évfolyamban. :)


2. példa:

Nem rég találkoztam egy régi osztálytársammal.

Tányér nagyságú, hatalmas, fekete óriás-mitesszerei voltak az állán és kb. ilyen méretű pattanások!! :S (közben amúgy eszem...XD)

Hát, nem vett le a lábamról.

Se első látásra, se miután beszélgettünk (merthogy fiú)


A pattanások az ápolatlanságra engednek következtetni. Szerintem használj korrektort, vagy menj el bőrgyógyászhoz, ha nagyon rossz a helyzet. :S

L

2010. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Jé, egy pattanásos arcú fiú!!
2010. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!