Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondoltok amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok amikor megláttok egy pattanásos arcú fiút?

Figyelt kérdés

Itt vannak az esetleges válaszok, h ne kelljen gépelnetek :P


1. Nem zavar a dolog

2. Zavar, de természetesnek gondoljátok

3. Visszataszítónak, undorítónak tartjátok

4. Esetleg megsajnáljátok érte

5. egyéb: ...


Azért kérdezem, mert sokat utazok busszal a suliba és folyton zavarba vagyok, amikor a szemembe néz egy lány, én mindig azt hiszem, h biztos a bőrömet nézi, kicsit már paranoiás lettem :P


2010. máj. 15. 16:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

én undorodom a pattanásoktól, az annak a jele h még egy kis taknyos az illető


16L

2010. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

de, ha meglátok egy pattanásos fiút, akkor azt gondolom, hogy kezelje el az arcát..hát engem kicsit zavarna.., de attól is függ, hogy mennyire pattanásos a feje..de természetes dolog és, ha kozmetikushoz is jársz meg minden..akkor nem tudom..szerintem menj el bőrgyógyászhoz..nem feltétlenül kell gyógyszereket szedned.. étrendeden változtatsz(egészségesebb kaják) meg gyakran meg mosod az arcod akár simma vízzel is, főleg, ha megizzadsz.


15/L

2010. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

16 éves kiscsaj leoltja a gyereket, hogy taknyos..

valaki 16 éves korában kezd pattanásos lenni.


a szappan, és az arcszesz jó tud lenni.

2010. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy akik nem pattanásos típusúak azok írják neked, hogy menj kozmetikushoz, és hogy undorító hogy nem törődsz magaddal.

Aki viszont már átesett ezen az időszakon az tudja, hogy nem lehet velük semmit kezdeni, csak kinőni. Mivel én is pattanásos voltam és én is mindig úgy éreztem, hogy a bőrömet nézik, ezért engem nem zavarna, ha amúgy tetszik a srác. Én szerencsére már kinőttem, akkoriban az önbizalmam a mínuszban volt.

17L

2010. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

17:02


Te rosszabb vagy tőlük.

2010. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

17:21

Teljesen igazad van :)


Azt utálom egyébként, h engem hisznek az emberek igénytelennek, amikor fiú létemre kozmetikushoz járok és még otthon is kenem magamat ezekkel a kenőcsökkel. Szóval légyszi ne erre gondoljatok amikor megláttok egy hasonló fiút, mert valszeg őt sokkal jobban zavarja ez, mint titeket és mindent megtesz, h megoldja ezt a problémáját.

2010. máj. 15. 17:42
 17/25 anonim ***** válasza:
Én pirulva vallom be nem vagyok oda a pattanásos fiúkért. Szerintem csúnya :$ Persze ez nem mindenki véleménye, ahogy látod is! Egyébként meg szerintem menj el ettől függetlenül a bőrgyógyászhoz. Megnézetni nem kerül semmibe és kérd meg hogy ha lehet ne gyógyszerrel próbálja kezelni. Szerintem lehet hogy tud ajánlani valami jó kencét!
2010. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Eddig nálam a 4-es volt őszintén ( bocsi ), de a mostani osztályomban van egy pattanásos arcú srác és képzeld : nála az 1-es az érvényes !!!


Amm, sztem nagyon sokat számit a kisugárzás, a magabiztosság és a stilus. Ennél a srácnál az a pár pattanás még emlitésre sem méltó

Igy kell ezt csinálni ! xd

( de tényleg )

2010. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hű, ez engem is érdekelne, mert sajnos én is tele vagyok velük... ha meg csokit eszek, amit imádok, akkor meg megrohamoznak teljesen :S Rengeteg dolgot kipróbáltam már, bőrgyógyász aszondta majd elmúlik, volt homeopátia, bőrradír, minden, de egyszerűen semmi... és úgy vagyok vele, hogy amíg el nem múlik, addig felesleges a lányokkal bármit is kezdenem...


17:02 : Ugyebár én is pattanásos vagyok, mégis olyan életszemléletem van, aminek egy kis részletéért majdhogynem szobrot emeltek itt a hülyekérdésekponthun :D (jó, tudom, nem referenciaadat, de akkoris:D)


18/F

2010. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ucsó!Linkel be!Lássuk
2010. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!