Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudassam vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
van egy lány akit már régóta ismerek, és elég jóban vagyunk. sokat beszélek vele MSN-en is meg szoktunk találkozni is, de eddig csak barátság volt. nekem viszont tetszik a csaj, és szeretnék vele összejönni, csak nem akarom azt hogyha elmondom neki ezt, és visszautasít, akkor utána kerüljön engem. próbáltam már kideríteni hogy vajon ő mit érez irántam de eddig nem sikerült. annyit tudok csak hogy a stílusom az ami nem tetszik neki. igazából én ezt nem érzem akadálynak a mi korunkban (én 18, ő 17)
2008. okt. 14. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Haver, 18 évesen sajnos már össze kell gyűjtened egy adag bátorságot és megmondanod amit érzel. Nők ezt szeretik, ezt várják el. Ha pedig sohasem próbálod meg, akkor elég nehéz lesz vele összejönni :)
2008. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem az a gond hogy nem merem megmondani. hanem azt nem tudom hogyan mondjam el úgy hogy ha esetleg ő nem így érez, ne szakítson meg velem minden kapcsolatot. vagy hogyan tudhatom meg hogy ő mit érez?
2008. okt. 14. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben én is voltam. Először leírtam őszintén, utána pedig 2-3 oldalon keresztül ecseteltem, hogy lehet hogy nagy baronmság volt leírni, mert így lehet hogy a barátságot is megszakítod velem és nem tudok a szemedbe nézni, stbstb... Azt a választ kaptam rá, hogy csak barát vagyok neki, de közelebb kerültünk egymással, és szó szerint megkért hogy legyen nyugodtan őszinte, nem is lesz oka megszakítani velem a kapcsolatot.
2008. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!