Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Mennyire imponáló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mennyire imponáló, ha egy férfi elhív benneteket randira. Nettó ismeretlenül?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy ha pl eladóként, pultosként, stb. dolgoztok és valaki kedvesen megkérdezi, hogy nem lenne-e kedved meginni valamit, akkor az mennyire pozitív. Mennyi rá az esély, hogy igen lesz a válasz? Manapság azt mondják, hogy nagy szó, ha valaki ilyen szinten "bátor" és ez imponáló. Vagy azért előtte illene flörtölni, hogy csak egyből ez a kérdés jöjjön egy sör rendelése után?
2017. ápr. 28. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Én csak bruttó ismeretség után randizok.
2017. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

sok filmet nézel...

a valosagban ez nem így megy, hogy egy bomba csaj (mila kunis pl) eladó egy vegyesboltban, te meg átlag srácként odamész, és elhívod egy kv-ra ha végez..XD

ember térj magadhoz.

ha csak random elhívod szinte tuti nemet mond, még ha valami extra jóvágású is lennél, vagy kőgazdag.

minimum 2-3 alkalmas flört, pár mondat, sok mosollyal stb.

és akkor utána talán be lehet valamit dobni...

de sok nő ezt is elutasítja, mert a munka az munka, nem simerkedik.

2017. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Semennyire, mert már elfelejtették, hogy a randi egyébként is ismerkedésre való.

30/f

2017. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mai eszemmel azt mondom, h. igen (harminc sok évesen), de húszas éveimben nem éltem a lehetőségekkel (mondjuk szinte mindig kapcsolatban voltam)

Nagyon összetett a válasz, sok mindentől függ:

- ki az, aki elhív (nem kell kőgazdagnak lennie)

- de(!) jó esetben egy szinten vagyunk - külsőre passzolunk egymáshoz (korban, kinézetben: egyikőnk sem Audi ill. Trabi)

- aktuálisan hogyan viszonyulok a kapcsolatokhoz: fogalt vagyok-e v. szingli (mert ha van párom, tárgytalan), akarok-e kapcsolatot (v. szakítás után vagyok)

- van-e a kisugárzása a srácnak,

- érzek-e vonzalmat,

- milyen az első benyomásom általánosságban,

- milyen hangulatban vagyok


Jelenleg egy zárt irodában dolgozok (többnyire 10 évvel fiatalabb kollégákkal), ahol semmi esélyem sincs ilyen meghívásokra.

20-as éveimben szállodában dolgoztam recisként - na arról tudnék mesélni (üzenetek, kétértelmű megjegyzések, névjegykártyák pár soros üzivel, vacsora-/ koktélmeghívások meghívások, stb. ...)

2017. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!