Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiábrándultam kicsit, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam kicsit, mert a 10/10-es munkatárs csaj akivel ismerkedünk, hatalmasat szellentett a kocsimban. Azóta elkerül, pedig nem csináltam semmit, nem is zavart, csak ahogy kezelte. Hogyan békítsem ki?

Figyelt kérdés

Nagyon jó csaj, mindenki odavan érte. Az egész iroda őt akarja becserkészni. Ismerkedünk pár hete, gyakran keressük egymás társaságát az irodában. Pár napja megkért hogy vigyem haza, nem érzi túl jól magát. Semmi gond!

Viszont az úton egy hatalmasat pukizott, nem hangosra gondolok hanem irtózatosan büdösre. Egy pasi is "megirigyelné". Aznap zuhogott durván az eső, nem tudtam mit csináljak.

Ez még párkapcsolatokban is kínos pillanat először. Azt a taktikát választottam, mintha nem történt volna semmi. Ha elkezdem lehúzni az ablakot full bunkóság lett volna. Nagyon elvörösödött, a telefonjába bújt. Én ugyanúgy beszéltem hozzá.

Szóbahozni ezt nem akartam vagy viccelődni. Ha ő mondta volna viccesen hogy bocsi vagy húzzuk le gyorsan az ablakot, simán jól jött volna ki a dolog, poén lett volna, el is felejtődött volna.

Viszont így elég kiábrándító volt percekig szagolni a dolgot, ő síri csendben, aztán kiugrott ahogy hazaért.


Azóta kerül pedig nem mondtam senkinek, nem utaltam a dologra! Ugyanúgy írtam neki, bókoltam. Nem is zavar a dolog, ha nem így kezelte volna! Még aranyosnak is találtam volna az egészet ha felvállalja és nem ilyen gyerekes 27 évesen.

Mit csináljak? Azt mégse mondhatom hogy "figyelj már, nem baj, nem zavar hogy múltkor összef... a kocsimat, fátylat rá". De valahogy közölni kéne hogy attól ugyanúgy nézek rá. A kis ajándék, bók nem jött be, kerül!

Közeli barátnő-munkatárs hallott egyedül a dologról, ő mondta hogy tényleg ezért kerül (pletykás csaj, nem mondhatta volna el nekem) szégyelli magát, úgy érzi már nem lehet szexi nő többet a szememben. Ő nem akar tőlem többet ennek tudatában, nem az zavarja hogy megtörtént!


2017. ápr. 26. 14:07
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, Te egy főnyeremény vagy! Nekem nagyon szimpatikus az,hogy őszinte voltál, sőt, ahogy kezelted ezt az egész helyzetet!


Sokan tanulhatnának Tőled, főleg azt,hogy őszintének, nyíltnak kell lenni, hiszen a "szóból ért az ember" nagyon igaz mondás. Simán elmehettetek volna egymás mellett ha nem vagy ilyen kitartó és nem tisztázod a helyzetet, így meg reméljük,hogy egy szép szerelem lesz belőle! :)

2017. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Újra csak azt tudom mondani, hogy nagyon jó az amit csinálsz :) Több ilyen férfit!!

Drukkolok, hogy minden jól alakuljon, írj majd azért, hogy mi a helyzet! :)

2017. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!