Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valami trukkotok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami trukkotok, hogy hogyan tudnek konnyen feloldodni egy randi alatt? Mondtak mar olyat hogy kepzeljem el ahogy pl a wc-n ül. Nekem ez nem jott be. Mas otlet?

Figyelt kérdés
Barmilyen "onbecsapas", amivel az elso fel vagy 1 orat atveszelem, mig fel nem oldodok rendesen es ne azt lassa a nő hogy mennyire meg vagyok feszulve es nincs eleg onbizalmam..

2017. jan. 4. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Képzeld el, hogy nem csak ül, de kakikál is bele.


Viccet félretéve, sajnos nincsen ötletem, ami kevés randim volt eddig, ott egyszerűen magától adta minden.

2017. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre nincs recept. Majd idővel, a sokadik reandinál már nem lesz gond, nem fogsz izgulni. De a lényeg, hogy add magad, ha ideges vagy, mond meg nyugodtan, légy őszinte. Hidd el, a másik fél is legalább annyira izgul.
2017. jan. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan randit érdemes csinálni, ahol nem kell egymással szemben ülnötök órákig (főleg nem így kezdeni). Én pl. biliárdozni szoktam vinni a lányokat, aztán sétálunk, esetleg a végén beülünk egy borra, de addigra már teljesen oldottak vagyunk mindketten.


A legjobbak a mozgásos helyzetek: sportolni is el lehet menni együtt.

2017. jan. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Egy tippem lenne, ami akármikor működni fog.

Olvasd el ezt, és jusson eszedbe mikor be vagy szarva valakitől.

A nő is emberből van. Minden nő arra vágyik hogy valaki szétdugja. Az erőltetett udvariaskodás ellenére inkább azt szeretnék, hogy haverként beszéljetek, és ne kelljen húzni az időt értelmetlen szarakodással, mert eljátszani bárki el tudja azt, ahogy viselkedni szoktak az első randin. A nő jóval egyszerűbb hétköznapi ember annál, mint ahogy kinéz a külseje alapján. Nem kell tőle félni. Nem kell megfelelned neki.

2017. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Mindegyikben van igazság. Mindig attol felek hogy beall egy iszonyuan kinos csend.. De csak akkor ha nagyon tetszik a nő. Ha kevésbé, akkor nincs ilyen gond. Probaltam csunyabbnak nezni a nagyon szepeket, de nem megy. Rad mosolyog es azonnal "meg akarsz felelni", mondani akarsz valami megnyerot, frappansat es a vege egy kinos nyoges lesz. :/
2017. jan. 4. 03:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Jézusom 4-es.......................................


Ez valami döbbenet! Miféle ócska mocskok járnak ide?!

2017. jan. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Nőként azt tudom tanácsolni, hogy ne úgy ülj oda, hogy neked most meg kell felelned egy nőnek.

Nem vizsga, meg állásinterjú, hanem randevú. Gondolom kíváncsi vagy rá, meg akarod ismerni, stb. Ez a célja.


Vedd úgy ez első találkozást, hogy te vizsgáztatod a nőt, hogy Ő mennyire felel meg NEKED. Oda-vissza működik ez a dolog.

A csend akkor kínos, ha úgy érzitek, hogy elvesztettétek a beszélgetés fonalát, vagy nincs mit mondani, és néztek a másikra kukán.

Teszem azt rád mosolyog, nálad beáll fejben a "windows kék halál", azt se tudod, mint mondj. Ilyenkor pl. ha az asztalon van a keze, akkor finoman a te ujjaiddal simítsd végig az ő ujjait. Aztán mondj valami ilyen romantikus marhaságot, hogy milyen puha a bőre, milyen meleg a keze, vagy jó az illata, csak szép a szeme, és a többi. Ha ennyire tetszik a lány, nem lesz nehéz találnod valamit, amit dicsérni tudsz.

És máris átlendültetek ezen a csenden, illetve abszolút úgy fogja értékelni a csaj, hogy elbambultál a külsején, belevesztél a szemébe, stb. Elvégre a legtöbb nő eleve romantikus, és szeretné, ha ez így történne.

Akkor van gáz, ha csend is van, nem is csinálsz semmit, és nem őt nézed. Azért írtam a kezét, mert azt nézni még mindig jobb, mint a cipőd orrát, és te se leszel úgy zavarban, mint szemezésnél, kicsit össze tudod magad kaparni, és létre tudod hozni azt a pici fizikai kontaktust, ami elég a testi vonzalom egyértelmű kimutatásához, de egyáltalán nem nyomulós vagy túl sok.


De próbálj meg leszokni arról, hogy te vagy stresszhelyzetben, mert a lány pont úgy izgul, és pont úgy meg akar felelni neked. Kíváncsi rád, te is őrá, és ennyi.

2017. jan. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Diavolino44 ***** válasza:

Uh, a négyes :D


En azt szoktam tanácsolni, hogy legyél teljesen őszinte, es mond meg az elejen, nagyon szep vagy, es előfordul, hogy lefagyok, nem tudok ugy kommunikálni, stb, a nők nem egy tokeletes férfit keresik, hanem azt akivel azonosulni tudnak. S ez mar a randi elejen kölcsönöz egyfajta bizalmat, es ha kínos lesz a csend akkor majd o próbálokozik, kivágni magat mert mar az elejen mondtad, hogy leszoktal fagyni.

Ne randizz olyan lánnyal akit nem tartasz szepnek, mert azzal megalazod ot is es magadat is.

Illetve, a randi maszkalos setalos legyen, ne üljetek mert attól jobban ragorcsolsz a témákra, a csend setalas közben normálisnak tűnik, meg sok minden történik az utcán amiről lehet beszelni.

2017. jan. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát igen gyerekek ez a baj! Amikor nincs intelligencia, nincs társalgási stílus, nincs a fejedben semmi, nincs miről beszélni!

Aki belül légüres, az rohadt unalmas tud lenni és nem a társalgás művészetéről lesz híres!


Persze, fogjuk meg a lány kezét, simítsuk végig az ujjait, bla-bla-bla!


De, ha nem tud semmit mondani, mert eleve nem egy intelligens fajta, akkor a kutya megette az egészet!


Egy nő sem fog ettől elájulni, csak akkor, ha

1.) őszinte, és nem pótcselekvésként csinálja

2.) vicces, humoros, intelligens, udvarias, kedves és mindig a nőt tartja szem előtt, és beszédes, van társalgási témája!


Akiből úgy kell kalapácccal kiverni a szót, vagy kuka, vagy efféle selejt, az sok jóra ne is számítson!


Tanuljon meg magán dolgozni, fejlődjön ilyen irányba, és akkor nem lesz semmi gebasz!

Az a jó partner, akivel mindig, mindenről lehet beszélgetni, és nem feszélyezett! Mindezt természetesen, lazán, spontánul!

2017. jan. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ez vagyok csak lányként. Egy idő után, ha nem is 100%san de bele lehet jönni. Ott rontod el, hogy azt hiszed meg kell felelni. Minek? Én mindig őszintén elmondom, hogy baromira izgulok és sokan értékelik, mert ők is izgulnak. Még az is akin nem látod. Az őszinteség eddig mindig bejött és én is jobban értékelem ha valaki nem keménykedik, hanem mer esendő lenni hiszen az első randi pár perce mindkét félnek kínos. Ha tetszel a lánynak, úgyis újra akar veled találkozni, lehetsz te akármilyen béna. Tudnék mesélni miket szoktam bénázni :D nem ezen múlik.
2017. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!