Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek 21 évesen fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 21 évesen fiatal vagyok még egy 30 éves férfihoz?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Felnőtt nő vagy, el tudod dönteni remélhetőleg mi a jó neked. Hajrá!
2017. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Sokkal nagyobb korkülömbségek vannak, az újabb divat, hogy 4X-es pasik 20 év körüli kiscsajjal nyomulnak. A csaj megkapja amit igényel, mert olyan idős pasi már tudja mit kell mondani, mivel kell elhitetni, és még "babázhat" is kötöttségek nélkül amikor a 7végén a pasinál vannak a gyerekek, és az exasszony pihen.
2017. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi 21/31 felallasbab vagyunk egyutt. En nem erzem magam tul fiatalnak hozza, a kesobbiekben pedig ez a korkulonbseg csak meg idealisabb lesz. Viszont ha ez felmerul benned, akkor te lehet hogy tul fiatalnak erzed magad hozza, es akkor mar eleve targytalan a dolog.
2017. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked kell érezni. Ha jól kijöttök, egyeznek a céljaitok az életben, akkor nem számít a kor.
2017. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem. Szerintem ideálisabb is ha a lány fiatalabb a fiúnál. Mondjuk ezt én könnyen mondhatom a magam 54 évével. Jelenleg egy 30 éves csajra hajtok gőzerővel.
2017. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem vagytúl fiatal
2017. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt vegyem úgy hogy öreg vagyok???Köszi!!!
2017. ápr. 22. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!