Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy fiú az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiú az elején nagyon rámenős, képes irni és hivni, majd hirtelen nem keres? Mit tud ilyenkor a lány tenni?

Figyelt kérdés
Szóval pár hete ismerkedtem meg egy fiúval, aki komolyan meglepett. Rendes, érdeklődő, intelligens, jól néz ki stb. Nagyon kedves volt velem, még bokolt is. Többször találkoztunk(bár hivatalos randin nem voltunk), még a telefonszámát is megadta (nem én kértem, önként adta meg). Viszont mióta vakáció van nem ir, nem keres. S már korábban is volt egy olyan érzésem, hogy valami nincs rendben, s nem fogok hallani felőle. Úgy tudom, hogy nincs barátnője, szóval nem hiszem, hogy ilyen probléma lenne. Viszont ez már a második alkalom, hogy egy fiú igy viselkedik velem, s nem tudom, hogy én rontok el valamit? S ha talán valami rosszat mondtam, attól már teljesen meg kell szakitani a kapcsolatot? Plusz, még mikor beszéltünk, a vakáció előtt, szó volt egy másik találkozóról. De anélkül is biztosan fogom ezt a srácot még látni, s ezt ő is tudja. Vajon számit az, hogy beszéltünk egy találkozóról a vakáció után vagy a fiúk az ilyesmikre úgy tekintenek mintha meg sem történt volna? Miért marad annyiban a dolog egy olyan személlyel, akinek nyilvánvalóan tetszettem (nem beszélem be magamnak) s aki tudja, hogy nekemm sem közömbös? Vagy mivel még nagyon az elején vagyunk nem is várhatom el, hogy vakációban keressen? Tényleg én tudok lenni a felelős, ha ezen a ponton megakad a folyamat (mivel nem ez az első eset) S talán a legfontosabb kérdés, mégis mit kellene tennem? Csináljak úgy, mintha nem észlelnék semmit, s irjak neki én? Vagy várjam meg, hogy mi lesz, ha az egyetem megkezdodik? Hogyan kellene viselkedjek körülötte, ha ezentúl tudomást sem vesz rólam?

2017. ápr. 17. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szemét dolog de gyakran sikerül vele kiugrasztani a nyulat a bokorból: kicsit jegel, hogy hiányozzon neked és akkor majd keresed. Ennek megfelelően, írjál neki, ha bizonytalanabb vagy akkor annyit hogy "nem kerestél X ideje, mi történt?", de valamit írjál. Vagy várhatsz rá, hátha ő unja meg előbb a várakozást.

Illetve lehet még az, hogy képbe került más, ekkor te partvonalon kívülre kerültél, de ezt személyes találkozáskor úgyis látod.

2017. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet ma van a csajànak a névnapja..a szünetbe meg melozott meg a sajàt rokonoknàl ünnepelt..
2017. ápr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok vészmadár lenni, de ez egyértelmű, hogy van valaki a képben!! Gondolj bele, hogy jóképű, van esze, kedves ergo nem csak neked jön be ennyire, hanem a maradék x mennyiségű lánynak is aki a közelébe kerül.

Gondolj bele fordítva. Te lennél a pasi, miért nem keresnéd azt a másik lányt? Mert már van egy, aki szórakoztatja. Sajnos tapasztalat... és igen a jóképű pasikra 10 nő jut, még a csúnyákra egy sem.

2017. ápr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos h baj van. Mikor én anno ismerkedtem a párommal meguntam h mindig én keresem, mimdig én írok neki, úgyhogy jegeltem a dolgot, gondoltam ha érdeklem úgyis keres, ha nem meg legalább tudom h sok voltam és nem égetem magam tovább. Aztán láss csodát, két nap múlva írt és másfél éve együtt vagyunk. De az is lehet h csak dolga van, igen a szünetben is lehet. Szerintem írj rá, mit vesztesz vele?
2017. ápr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is sokszor jártam már így, nem vagyok már huszonéves. Várj vagy esetleg írj neki, de csak annyit, hogy hogy vagy, mi újság és ne számonkérően.
2017. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megunt, ennyi
2017. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!