Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves lányok! Mi lehet annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Mi lehet annak az oka amikor lemondtok egy randit?

Figyelt kérdés
Hogyha van egy szimpatikus, jó külsővel rendelkező férfi akivel megbeszélitek hogy randizni fogtok, előfordulhat olyan hogy lemondjátok az időpontot akár egymás után többször is? (Annak ellenére hogy tényleg szeretnétek vele találkozni.) Megértem, közbejöhet olyasvalami ami nem tűrhet halasztást, de az nem létezik hogy ez többször megtörténik zsinórban. Ugyanis ez számomra azt jelenti hogy mégsem érdeklem a lányt. Innentől kezdve majd keressen ő engem, ha akar valamit. Vagy rosszul látom mindezt? Mi a véleményetek erről? Kort is írhattok, szívesen veszem!

2017. ápr. 13. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jöl látod.


Ha nekem tetszik egy fiú, tőkön ülök és várom, hogy mikor hív el randira és ha megtehetem, akár áttervezem az idebeosztásom is, hogy tudjak vele találkozni.


Nálam ugyanez van, csak persze lányként. Ha a fiú harmadszorra is lemondja, egyszerűen megmondom neki hogy vettem a célzásokat vagy ha épp olyan a kedvem, kicsit nyersebben megírom neki, hogy lehetett volna korrektebb is velem. Lányként nekem ez az egész azért is furább, mert sose nyomulok, kezdeményezek, hanem kivánom, hogy a fiú tegye meg az első lépéseket... Na és az a fura, mikor a fiú hozza fel a talit, ő is mondja le, de ő hozza fel az újabb időpontot és megint ő mondja le, majd megint új időpontot mond, és megint ő.... Egyszerűen ezt felfogni se bírom, itt dupla csavar van, nem értem a gondolatmenetet.


18/L

2017. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem érdekel valaki,minden követ megmozgatok,hogy összejöjjön a randi.Szóval a csaj nagy valószínűséggel csak húzza az agyadat.
2017. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek arra van ideje amire Ő akarja ! :D
2017. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ha valaki szimpatikus, nem mondom le, hacsak nem jön be valami halaszthatatlan dolog. De ekkor rögtön egyeztetek vele másik időpontot. Akivel nem akarok randizni, annak meg nem mondok igent.
2017. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy akad egy fontos elintéznivaló,szerintem viszont ha többször eljátsza nem akar komolyabban semmit.. Nem értem az ilyen nőket.. Mire jó az ha hitegetünk valakit.. :/ 22L
2017. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1000 millió dolog. Felesleges találgatni.
2017. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!