Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Észre lehet-e venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Észre lehet-e venni egy nőn, ha nem jöttök be neki, de ezek ellenére is kedves?

Figyelt kérdés
A kérdésem kizárólag férfiakhoz idézem. Sok alkalommal randiztam netről olyan férfival, aki nem jött be, ezek ellenére mégis kedves voltam hozzá, hogy ne sértsem meg. Végig mosolyogtam, odafigyeltem stb... De utána ők mondták hogy ne találkozzunk többet. Tényleg ennyire látszik???

#randi #ismerkedés #álkedvesség
2017. márc. 11. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az mindig látszik, ha valaki "megközelíthetetlenül" kedves. Szinte látni lehet a falat, amit maga köré emelt. Addig a falig közelengedi a férfiakat, de rajta az ajtót már nem nyitja ki nekik. Látják ezek a pasik, hogy közeledésre, kezdeményezésre buzdító jeleket nem küldtél egyszer sem, csak azért voltál kedves hozzájuk, hogy ne legyen harag.


Szóval igen, látszik: a "kedvességnek" is vannak fokozatai: 1. amikor eleve ilyen az alaptermészeted, 2. amikor azért vagy kedves, odafigyelő, mert szívesen vennéd egy adott pasi próbálkozását. Zongorázni lehet a kettő közti különbséget: a szemkontaktus nem olyan mély, érezni a távolságtartást, nincsenek érintések, bizalmaskodás, a mosoly nem olyan őszinte, lelkesítő, stb... 34/F

2017. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper vagy! Nagyon értelmes választ adtál. Én alapvetően egy nagyon kedves ember vagyok olyan igazi "aranyos nő". Az utcán is nagyon könnyen elegyedek beszédbe emberekkel, bizalmat sugároz a külsőm, valószínű emiatt meg mernek szólítani és kérdezni valamit.
2017. márc. 11. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!