Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves lányok! Van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Van olyan hogy elsőre igent mondtok egy randira?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy olyan férfi hív el titeket akit nem ismertek még. Úgy értem hogy ha eddig csak pár szót váltottatok, vagy ha csak látásból ismeritek egymást.

(Olyan férfiról beszélünk aki jó külső adottságokkal van megáldva.)



2017. ápr. 2. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, akárhogy is néz ki. Előtte azért beszélgetnék vele pár szónál többet.
2017. ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért van a randi, hogy megismerjük egymást. Igent mondanék
2017. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha külsőre szimpatikus, persze.
2017. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, akkor igen. Mondjuk ügyelve arra, hogy nappal és forgalmasabb helyen találkozzunk elsőre, mert ugye sosem lehet tudni. :D
2017. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lányok! :)
2017. ápr. 6. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem áldozok senkire órákat úgy, hogy nincs rá minimális garancia, hogy nem retard.


Ha labortársam vagy kollégám hívna el, akivel egy részlegen dolgozunk, akkor simán igent mondanék elsőre is, mert ha nem is sokat beszélgettünk, volt alkalmam eleget látni belőle és a viselkedéséből. Ha egy idegen odaflangálna, vagy egy ügyfelem randira hívna, akkor úgy vagyok vele, hogy oké, oké, de semmi alapja nincs. Mármint, miért fizetnél nekem akár idővel, akár pénzzel, miért fektetnél belém egy csepp energiát is, ha lehet, hogy a legrosszabb rémálmod vagyok?


Egy férfi hívjon egy olyan nőt randira, akit ismer annyira, hogy kinézze belőle, hogy nem egy szélsőséges nézeteket valló elvetemült ribi. Ez egy kedves mosolyból mem derül ki, sem egy jó popsiból.

2018. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6: Hogy miért áldoznék időt, pénzt és energiát egy ismeretlen lányba? Azért, mert vonzó a külseje és ez az ami elsőre megfog egy férfit. Ebből kifolyólag szeretném jobban megismerni, legalább egyszer találkozni vele. Ha pedig az első randin kiderül számomra vagy az ő számára hogy nem illünk össze, akkor legalább tettünk egy próbát egymással és nem fogom azon rágni magam hogy "mi lett volna ha elhívom randizni".
2018. jan. 23. 18:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Te tudod. Én mindenesetre arra nem vagyok kíváncsi, hogy valaki elhív randira és utána meg hisztizik, hogy fizetett meg meghívott, vagy egyáltalán nem hív meg. Ilyen emberek nem értem, minek randiznak. Akik meg elhívnak kb minden nekik tetszőt, naná, hogy kivágnak egy tucat pénzt az ablakon.


Persze, lehet 1-1 lánynál megpróbálni, csak nem látom értelmét. Legalábbis én férfiként nem hívogatnék így el embereket, meg nőként sem megyek el olyanokkal, akikről azt sem tudom, hogy tudnak-e két összefüggő mondatot egymás után.

2018. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Aki hisztizik emiatt, az nem normális, ott kell hagyni. És mi a baj azzal, ha "kivágnak egy tucat pénzt az ablakon"? Ők keresték meg a rávalót... Amúgy én normálisnak tartom magam (kettőnél több összefüggő mondat megfogalmazására is képes vagyok), de ha egy ilyen lányhoz odamennék mint te, valószínűleg esélyem sem lenne, mert ugye nem ismerjük egymást ami kizáró ok. Lehet hogy a lány az efféle gondolkodásmódja miatt szalasztaná el leendő párját.


Én például csak szórakozóhelyeken, rendezvényeken, vagy az utcán tudok ismerkedni. Munkahelyemen és az egyetemi szakomon is szinte csak férfiak vannak. Baráti társaságban pedig nincsenek szingli lányok...

2018. jan. 25. 16:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha szimpi, persze!

De miért is ne mondanék??

Ha az ember szingli, miért ne menne el pl kávézni ha egy szimpi férfi elhívja??

2018. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!