Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni hívni egy 'rajongót'?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni hívni egy 'rajongót'?

Figyelt kérdés

Pár napja egy híres hazai fiatal közszereplővel találkoztam az utcán és kértem, hogy egy közös fotó erejéig álljon le velem. Miután elkészült a kép mindenki ment a dolgára; én kitettem FB-n a közösségi oldalára, majd a privát oldaláról írt nekem.

Ilyen létezik? Egy kicsit zavarban vagyok.


Hasonló történeteket, hallott vagy személyes sztoriknak örülnék; NEM BESZÓLÁSOKNAK!


Köszi


((Amúgy én 24 éves lány, Ő 36 férfi))



2017. ápr. 3. 23:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szép, hogy randizni hív, de ha letisztult fejjel elgondolkodsz rajta, akkor elég nagy eséllyel le akar feküdni veled. Nem mondom, hogy nem akarna megismerni jobban, az is megeshet, hogy össze jöttök, de ő egész biztosan szexszel szeretné zárni az éjszakát. És ha minden klappol, akkor jöhet a folytatás. Gondolj bele, akinek minden ujjára jut egy lány, mert sikeres, szép, rajongói vannak, az nem fog sokat teketóriázni, elhívja, megismeri, lefekszik vele és utána dönt, hogy mi legyen.


Itt a nagy kérdés, hogy te el szeretnél e menni és hogy benne vagy e abba, hogy lehet csak egy randi aminek a végén szex lesz.

2017. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szép, hogy randizni hív, de ha letisztult fejjel elgondolkodsz rajta, akkor elég nagy eséllyel le akar feküdni veled."


Miért? Létezik olyan, hogy elhív egy férfi egy olyan nőt randizni akivel nem akar lefeküdni?

Velem még sosem fordult elő...

2017. ápr. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Számomra ez egy elég hihetetlen sztori, és elszomorító, hogy 24 évesen nő létére valaki így ír, bár láttam én már ennél rosszabbakat is...ha ez a történet igaz is lenne, és valóban híresség akkor tényleg csak szexet akarhat.
2017. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat; jelentem hazaértem a találkozóból, ami igaz volt- bár sokan talán azt képzelik hallucináltam a primtív írásstílusom alapján!


Számomra meg ez az elszomorító, hogy egy anonim oldalon kérdezni nem lehet anélkül, hogy a válaszok több, mint fele kételkedő, bántó vagy lesajnáló.


Mindenesetre köszi mindenkinek, a válaszok tartalmuk alapján értékelésre kerültek; magam részéről a pötyögrészést berekesztem.

2017. ápr. 6. 23:15
 15/15 anonim ***** válasza:

gondolom írni nem akarsz, hogy hogyan ment.

A hangnemed olyan, mintha legalább főnök vagy tanár lennél és mi a beosztottjaid, én elhiszem, hogy ha felteszel egy kérdést, akkor reménykedsz egy válaszban, de legyen anonym vagy élő beszélgetés, ha felteszel nekem egy kérdést, akkor úgy fogok válaszolni rá, ahogy én azt el tudom képzelni. Vannak hülye válaszok itt az tény, de a legtöbb őszinte válasz, arról, hogy mit gondolnak az emberek.

Ha olyat akarsz, hogy ezer ember bátorítson, akkor szerezz olyan barátnőket magad köré, akik mindenhez csak pozitívan állnak neki, de ha jól tudom ezek azok az emberek, akiktől egy szakítás után kérdezed: "Ha mindent láttatok, hogy mi nem megy, akkor miért nem szóltatok semmit?!?"

2017. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!