Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni hívni egy 'rajongót'?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni hívni egy 'rajongót'?

Figyelt kérdés

Pár napja egy híres hazai fiatal közszereplővel találkoztam az utcán és kértem, hogy egy közös fotó erejéig álljon le velem. Miután elkészült a kép mindenki ment a dolgára; én kitettem FB-n a közösségi oldalára, majd a privát oldaláról írt nekem.

Ilyen létezik? Egy kicsit zavarban vagyok.


Hasonló történeteket, hallott vagy személyes sztoriknak örülnék; NEM BESZÓLÁSOKNAK!


Köszi


((Amúgy én 24 éves lány, Ő 36 férfi))



2017. ápr. 3. 23:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Lányos zavaromban a kiegészítő részben kihagytam, hogy mivel már pár napja aktívan beszélünk online platformon, találkozót kért, s elméletileg a héten összefutunk.
2017. ápr. 3. 23:01
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

> fiatal

> 36


Amúgy ki ez, a Habony Árpi? ;) Bár ő nemközszereplő.

2017. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a randi = szex.
2017. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ok, csá!
2017. ápr. 3. 23:04
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
🍆💦💦💦💦💦💦👩🏻
2017. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. szerintem is szexre hajt elsősorban, de akár kapcsolat is lehet a dologból, végülis hogy máshogy tudna megfogni egy 12 évvel fiatalabb csajt magának, ha nem a hírnevével.
2017. ápr. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

kamu...XD

egy 24 éves npő nem fog írni ilyet h : "ok, csá"


csak elmeszüleményed ez Kicsim, menjél csak vissza szépen a páwáidhoz.


ha véletlen igaz is, el ne hidd már, egy percre sem, hogy komolyat akar...kanos, kell egy p/*/na aztán kész :D

2017. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Ok,csá!" Mindezt 24 évesen préselted ki magadból? Na neee! :)
2017. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Külön kértem a hozzászólókat, hogy a rosszindulatukat ne itt éljék ki; köszönöm nem kérek beszólásokat.

Igen, 24 éves nőként kpréseltem magamból egy "OK, CSÁ-t", h a legkevésbé sem bánom, sőt; megelőlegeznék pár "Ok, csá-t" azoknak, akik érkeznek egy adag arc nélküli bántásra.

Ellenben köszi a választ annak, akinek meglátása szerint ez csupán egy menetre megy ki; igen- a generációs szakadék miatt (is) félő, hogy nem vagyok komolyan véve.

Na, de felesleges is lamentálni, csütörtökön kiderül- nagy és okos kislány vagyok, a ruhát pedig nem tervezem ledobni, mert nem mocskos kis grupiként leszek jelen..

2017. ápr. 4. 10:15
 10/15 anonim ***** válasza:
24 éves lány?? inkább nő. Jó leszel neki numerára.
2017. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!