Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek számit egy lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számit egy lánynál?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy fiun van egy széles ezüst nyaklánc,mennyire kelti fel a lányok érdeklödését ?
2010. máj. 12. 13:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Arany fuxra nem volt pénze, de ki akart nézni valahogy a dázsvírek előtt, ezért csóró.

Szerintem fiún inkább rossz, semmint jó, ha van valamilyen testékszer (nyaklánc, gyűrű, fülbevaló, karkötő)

2010. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

nem szeretem a feltűnési vizsketegségben szenvedőket...pasiban sem...


(páromnak többszázezeret érő vastag aranylánca van,de nem horja,tul sokszor mondtam el neki hogy c*gányos:D)

2010. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nekem nincsen láncom csak feltettem ezt az egyzserü kérdést
2010. máj. 12. 13:18
 4/22 anonim ***** válasza:
És? Senki sem mondta, hogy neked van láncod.
2010. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan cigányos. :D

és igen, felkelti a lányok édeklődését rögtön azt fogják gondolni: meneküljünk! :D

2010. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Inkább egy kisebb vmi vagy ilyen kaucsukos nyaklánc fiún taszító egy ilyen giccses vmi
2010. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha hangsúlyozza akkor ciki is lehet. Ha elbújtatva hordja, mert pl kedves számára, akkor nem. A párom kapott tőlem egyet, van benne egy gyémánt rész, de nem szokta hordani. Ha van kedve akkor igen, de póló alá bújtatva. Soha senki sem szólta meg.
2010. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Rajbabáknak biztos teccik. De ha fux lenne, akkor méginkább.
2010. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy milyen vastag. Én sem szeretem, de a mostani páromnál eszméletlen szexi volt, amikor megismerkedtünk. Mondjuk neki nem olyan hivalkodó.

De a nagyon vastag az gáz.

2010. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Igen, nálam nagyon számít.

Nem állnék szóba olyannal akinek 2kg-s fux lóg a nyakában.

Pffffúúúj, van egy ismerősöm akire egy csomó lány rá van cuppanva, és úgy tele van aggatva mint egy karácsonyfa: minden ujján gyűrű, karkötő, fux a nyakában, szemöldök piercing, fülbevaló. Egyszerűen rosszul vagyok tőle.

Mondjuk azt hozzáteszem, hogy egy karóra szerintem tud szexi lenni egy pasi kezén, vagy egy vékony nyaklánc, de kb ennyi. A gyűrű is sok már.


B.

2010. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!