Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, nektek mennyire számit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek mennyire számit egy lánynál a hajszine, és a szemszine?

Figyelt kérdés
Mert én lány vagyok, és ezeknek nálam semmi jelentosége nincs, egy barna ugyanugy tud tetszeni, mint mondjuk egy szöke. Ez nálatok hogy van? Ja és szerintetek mennyire igaz az, hogy a legtöbb embernek az tetszik, aki hajszin és szemszin alapján a saját ellentéte? Lányok válasza is jöhet, és kort és nemet is irjatok légyszi!
2011. máj. 8. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom. lehet ,hogy van benne igazság én szőke vagyok és csak a barnákat szeretem . vagyis oké tudom egy szőkére is mondani , hogy helyes , meg jó pasi , de tuti nem jönnék össze vele . legalábbis eddig nem volt rá példa . 16L
2011. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én egy kivétel vagyok!


A szemszín az teljesen mindegy.


Akiket elkerülök vagy nem akarok észrevenni azok a következők!

- a vörös hajúak

- és a rövid hajúak


Ezeken kívül teljesen mindegy, hogy szőke barna vagy fekete hajú.


DE! Ha van 3 egyforma lány külsőre és belsőre is akkor a fekete hajút választom, mert azaz ideálom.

2011. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

2. vok

lemaradt : 26/f

2011. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Szerintem azért számít a lány hajszíne a szemszíne az nemannyira :)

Pl: van egy csaj akinek a fekete haj áll jól neki akkor ne legyen már szőke...


17/F


Igazából nem a külső miatt fogok beleszeretni a csajba...de a mai világba már az is számít :/

2011. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? nemírsz privit? :D előző 17/F
2011. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a sótéthajúakhoz vonzódom. A szemszín nem számít. De volt már szőke szerelmem is. Arról az "ellentétről" még nem hallottam. De így, hogy mondod................


23/F

2011. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem szoval az eddigiek alapján a hajszin számit, a szemszin nem annyira. Koszi a válaszokat, johetnek még!(:
2011. máj. 8. 17:40
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudok neked privit irni, nincs kint nálad az opcio irj te ha akarsz!(:
2011. máj. 8. 17:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, az összkép számít csak.

De összképre a szőkék között nagyon sok visszataszító leányzó van, tehát nálam azok kisebb eséllyel indulnak.


23/F

2011. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Én is így vok vele inkább barna és fekete mint szőke...

De tényleg az összkép számít :) :P

2011. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!