Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tetszik ennek a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tetszik ennek a lánynak a hajszíne?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a vörös haj nagyon megosztja a fiúk véleményét, néhány lányon nekem sem tetszik. De ezt a színt imádom :) Hasonló az arcom, mint ennek a lánynak, és nagyon erősen gondolkodom, hogy befessem-e. Elég vad, de hihetetlenül tetszik :D Nektek mi a véleményetek?


(minden képen a vörös hajú csajt nézzétek természetesen :D)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ja egyébként természetes szőkésbarna hajam van (még nem festettem), de úgy érzem, jól állna ez a szín. Köszi a válaszokat! :)


2011. júl. 8. 23:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Elrontod az eredeti hajszíned, soha nem lesz olyan szép többé. Meg fogod bánni.

Amúgy nekem csak a természetes vörösek jönnek be, a kis szeplőikkel együtt :)

Meg a szőkék.

2011. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spec nem tetszik, a szőkésbarnától meg egyenesen elolvadok tehát khmmm:D ízlések és pofonok, de ha szerinted neked jól állna akkor próbáld ki, sokat nem veszíthetsz vele :)
2011. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 mimano ***** válasza:
85%
Nekem tetszik, de ha természetes szőkésbarna hajad van, akkor miért akarod befesteni? Sok fiú jobban szereti a természetességet...
2011. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
Szőke vörös melírrel :P sztem az jobb mint ez :D
2011. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Igaz, én lány vagyok, de nekem is az a véleményem, hogy ne fesd vörösre! A természetes a legszebb, főleg a szőkésbarna. Én a helyedben örülnék neki.:D De ha már annyira be akarod festetni, akkor ne világos, hanem sötétenn vörös legyen!:)
2011. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Nagynénjém ganéjos talyigájának van effajta csúf rőt szine! Isten utálja a vörhenyeseket.
2011. júl. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tettszik, de a szőkésbarna is szép lehet. 34f
2011. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

ez mitől vad? :)

amúgy ha bizonytalan vagy ne fesd be. meg az rég rossz, ha csak úgy mernéd befesteni hogy ha előtte mindenki azt mondaná hogy hú igen, csináld meg. magad miatt kéne

2011. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
nekem teccik
2011. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
szerintem elég ocsmány :\ főleg ezzel a lelapított fazonnal.
2011. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!