Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tetszik ennek a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tetszik ennek a lánynak a hajszíne?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a vörös haj nagyon megosztja a fiúk véleményét, néhány lányon nekem sem tetszik. De ezt a színt imádom :) Hasonló az arcom, mint ennek a lánynak, és nagyon erősen gondolkodom, hogy befessem-e. Elég vad, de hihetetlenül tetszik :D Nektek mi a véleményetek?


(minden képen a vörös hajú csajt nézzétek természetesen :D)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ja egyébként természetes szőkésbarna hajam van (még nem festettem), de úgy érzem, jól állna ez a szín. Köszi a válaszokat! :)


2011. júl. 8. 23:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.A természetes színek,barna,szőke,fekete jobban bejönnek.

Van pár lány aki eredeti vörös hajjal szép,de az ilyen mű vörös nekem nem tetszik.

2011. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
mind1 milyen hajszíned van, én szúrnálak!
2011. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Scrappy111 ***** válasza:
Skins ^^
2011. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ne fesd be .Nálam is a természetes a nyerő .Abból is a szőkésbarna . 28/F
2011. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
az elsőn tűrhető,a többin nagyon ronda. ha vörösre fested számolj azzal, hogy legelőször a vörös árnyalat kopik ki és a barnás marad meg. én többféle minőségi festékkel csináltam és max 2 hétig volt olyan, mint amilyen elsőre, utána egyre barnásabb lett. 20L ha fiú véleményére vagy kíváncsi, a barátom undordoki a vöröstől
2011. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ne rontsd el az eredeti hajszíned.:)
2011. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az arcodról csinálj képet, linkeld ide, és megmondjuk, hogy befesd-e :-D
2011. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Five Star ***** válasza:

Én nagyon szeretem a vörös hajú lányokat, de ez a szín valahogy nem tetszik :( Én a festett vöröset is szeretem, de ez a szín már nagyon mű. Szerintem.

18/F

2011. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Katie/Emily áá iszonyú jó ez a hajszín... skins <3 amúgy bocsi az offért, lány vagyok és sokáig festettem a hajam, jónak jól fog állni de szerintem emgbánnád... én évekig festettem a hajam és fele kihullott azóta, sose fog visszanőni... meg fogod bánni szerintem.
2011. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A hajszín tetszik a csaj arca nem.

Bár szerintem te helyesebb lehetsz.

2011. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!