Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek mi számít jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OOEverOo kérdése:

Fiúk! Nektek mi számít jobban egy lánynál? /többi lent/

Figyelt kérdés

Konkrét dolgokat kérek. Mint pl.: haj, szem, fenék, belsőértékek.

Ja és a korotokat is írjátok már meg légyszi :)


2011. júl. 10. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Külső közel sem annyira lényeges nálam mint a belső, csak legyen ápolt. Belső tulajdonság? Legyen megbízható és őszinte, illetve alapvetően művelt is.

21

2011. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az jó :)

reméltem, hogy lesznek ilyen fiúk is :)

A korod is megírnád? :D

2011. júl. 10. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:
21
2011. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak jól gondoltam én, hogy az értelmesebb fiúk a huszonévesek közé kerültek :)
2011. júl. 10. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szem, mert ez sok mindent elmond, még akkor is ha titkol valamit, színe: kék vagy zöld, élettel teli!. Hosszú haj, ne fiús! Fenék: kerek, de olyan kerek legyen, hogy még körzővel se lehessen szabályosat rajzolni. :)

Külsőre legyen nőies, ápolt.

Belső érték: Úgy gondolom ez a legfontosabb: őszinteség, kicsit legyen vagány, de egy nagyon kicsit. Lehessen vele jókat beszélgetni, ne legyen bunkó.- Lányok között is akad néhány ebből a tipusból, de nem szoktam általánosítani :). Legyen meg nála a büszke női tartás!


24

2011. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól gondolod bizony! ;)
2011. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok.
2011. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha komoly kapcsolatra gondolok, akkor a belső értékek a legfontosabbak: őszinteség, hűség, odaadás, szeretet stb.. 31/F
2011. júl. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szem, mert abból és az arckifejezéséből ki lehet olvasni, hogy mennyire sötét. Ha egy csajról már kilométerekről süt a butaság, akkor nem érdemes vele hosszú távra tervezni.

A szem szín teljesen mindegy, de legyen hosszú haja, mert a rövid túl fiús. Legyen normális a testtömeg indexe.

Belsőre fontos, hogy legyen értelmes, ne játssza az agyát és ne legyen ribanc.

2011. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!