Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes társkeresőn mi az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőn mi az, amivel a leghatékonyabban lehet párt találni?

Figyelt kérdés
Több helyen is regisztrálva vagyok fényképpel, némi szöveggel, emellett abszolút nem vagyok nyomulós típus, mégsem akar összejönni, hogy felkeltsem valakinek a figyelmét. Ti hogyan csináljátok? Mi az amire a csajok jobban odafigyelnek? Kicsit bővebben!
2010. máj. 12. 13:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Min. 180 cm magasság

jóképűség: 185 cm, fekete haj, zöld szem, vagy 185 cm szőke haj kék szem. Dús haj!

Főiskola/egyetem, jó állás!

Családcentrikusság/ vagy bulizós pasi

menő/sármos/vagány

autó/lakás


És a kis ribik ezekért mit adnak a pasinak cserébe?!Nekik van ennyi jó tulajdonságuk,mint amennyit elvárnak?!

A másik,hogy ebből is kitűnik,hogy az érzelmek,semmit nem számítanak a csajoknál...

2010. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

13:44

azt én nem tudom:DDD

Lehet hogy prostik is vannak ott, ezt a pasik írták nekem.

Valószínű hogy otthon maniküröznének...vagy ellennének a gazdag pasi mellett.

De az is lehet, hogy egy jó egzisztenciával rendelkező bulis csaj, és nem akarja alább adni.


Mindenesetre én nem találtam senkit. Egy lett volna, de amikor leveleztünk, már volt egy lány akivel ismerkedett, és ők később össze is házasodtak.

2010. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

"autó/lakás"

A fityiszt az orrotok alá,csajok!Még mit nem?!A parlamentet netán nem követelitek meg?!

És mi az amit ti tudtok nyújtani ezekért cserébe?!Na?!

Semmit,ugye?Akkor ne is követelőzzetek!

2010. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én a regisztrálásom után 2 héttel ismerkedtem meg a jelenlegi párommal. 8 hónapja vagyunk együtt.

Ezt azért írtam, hogy legyen előtted pozitív példa is.


Tipp: Légy kezdeményező, udvarolj!

Ami fontos: ne sablonos körleveleket írj!

2010. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
adatlapod linkeld be ide.
2010. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
úgy lehet a leghatékonyabban, ha letörlöd magad és elkezdesz élni... internetes társkereső... bllááá :D
2010. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!