Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az ellentétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ellentétek vagy a hasonlóak vonzzák egymást inkább? És melyik a tartósabb kapcsolat?

Figyelt kérdés

2017. márc. 24. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem vonzanak az ellentetek. Persze nem vagyunk abszolut mindenben hasonloak a parommal, de alapbol a legtobb dologban nagyjabol igen. Szerintem tartosabb az ilyen kapcsolat, ket nagyon ellentetes embere maximum akkor lehet az, ha mindketten nagyon toleransak, de az emberek tobbsege nemhogy nagyon, de semennyire nem az hosszutavon.
2017. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vonzásban szerintem nincs ilyen, hogy ellentétek vagy hasonlóak, mivel vonzhat egy olyan ember is, akiről azt se tudom, hogy milyen. Másrészről szerintem ez is egy eléggé relatív dolog, hogy melyik a tartósabb. Van akinek ez, van akinek az. Ha statisztikákat néznénk, akkor sem biztos hogy rád a nagyobb statisztika eredménnyel kijött oldal lenne igaz.
2017. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam biztos, hogy csak a hasonló, közös érdeklődés tudna összetartani egy kapcsolatot, mivel egy sokak számára a mai trendből kilógó, nem biztos hogy vonzó életformám és felfogásom van (semmi extrémre nem kell gondolni) ahol a hivatásom egyszerre munka és szabadidős kikapcsolódás is, ezért, vagy velem tud tartani ebben, vagy gyorsan kereket old. Ezért a kezdeményezni is csak a velem hasonszőrűekkel szoktam.


27/F

2017. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet igaz a a mondás miszerint az ellentétek vonzák egymást szerintem ezek a tipikus viharos veszekedős kapcsolatok amik én ugygondolom nem kifizetődő hosszú távon(ahol nincs vita ott nincs szerelem mondaná a férjem). Szerintem akiknek egy az érdeklődésük és egyvéleményen is vannak általában ugye ott kevesebb a kapcsolatot mérgező állandó veszekedés tehát hosszú távon működhet. Jelenleg én is a szöges ellentétemmel élek eggyütt és kezdek belefáradni az állandó veszekedésbe. Anyukám mondjuk 30 évig birta. De a folytonos egyetértést is meglehet unni. Szóval mindegy ki így ki úgy úgyis válás/szakítás/megcsalás a kapcsolatok vége 99% -ban. Kár erőlködni.
2017. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért mindenben nem jó az ellentét, jobb ha több a közös.

De általában tetszik az egyik félnek az ha a másik életrevalóbb, energikusabb, határozottabb, mint ő, aki esetleg abszolút nem ilyen.

2017. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kommentek elolvasása nélkül: szerintem kiegészítik egymást.
2017. márc. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!