Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azt mondja, hogy:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy: "Nem állok készen egy kapcsolatra. ", "Időre van szükségem", "Te jobbat érdemelsz tőlem", akkor azért még reménykedhetek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 21:59
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a legócskább szövegek, réges régóta lökik ezt a slágert az emberek.
2017. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

rendszeresen elmondja nekem, hogy milyen szemetek más pasik

és hogy én milyen megértő, rendes pasi vagyok


mindig ilyenről álmodozott, de most, hogy valóra vált, túl szép, hogy igaz legyen és össze van zavarodva


próbálom nyugtatgatni

2017. márc. 23. 22:08
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
De naiv vagy. :D A "te jobbat érdemelsz nálam" azt jelenti, hogy abszolút semmit nem akar tőled, viszont nem akar megbántani.
2017. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
68%

Hmm... Most, hogy jobban belegondolok igazad lehet. Talán mégis bejössz neki csak túl szerény beismerni és fél, hogy nem kellenél neki valami miatt.


Legközelebb, ha találkoztok akkor köszönésképpen azonnal csókold meg jó hosszan és mondd, hogy nem kell félnie mert örökké vele maradsz és követed bármerre megy.

2017. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

micsoda?!

én nem merem megcsókolni, a kezét sem fogtam még meg,csak a kabátját segítettem fel egyszer

2017. márc. 23. 22:11
 16/40 A kérdező kommentje:

hát most nagyon elkeseredtem, ha tényleg igazatok van

de ő annyira más lány tényleg

2017. márc. 23. 22:12
 17/40 anonim ***** válasza:
55%

A kabát felsegítése sem rossz csak előbb osonj ki vele a mosdóba és verd bele a farkad a kapucnijába majd amikor felsegítetted rá akkor húzd a fejére.

A szerény csajok ezt imádják!

2017. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
81%
te nagyon szerelmes lehetsz....
2017. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tapasztalatlan vagy ebben a dologban. Ha egy lány elkezd panaszkodni egy fiúnak a pasikról, szinte biztos, hogy tőle nem akar semmit.
2017. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a legelcsépeltebb lekoptató dumák. Azért mondja ezeket mert nem akar megbántani, vagy megtart szárazbarátnak.
2017. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!