Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Reménykedhetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Reménykedhetek? Bocsi h kicsit hosszú lett. Amúgy fiú 19 Ő pedig 18 ( a lány remélem egyértelmű)

Figyelt kérdés

Idén szilveszterkor jöttem össze egy lánnyal, aki mellesleg 8 évig a gimis osztálytársam volt. Nagyon örültem neki, mert még nem volt igazán normális kapcsolatom, komoly meg még egyáltalán nem... Csak hát ő Pestre, én pedig Győrbe járok egyetemre. Szóval csak a hétvégéken találkozunk. 3 hónapig minden jól ment (igaz nehéz volt hogy csak hétvégén láthatom). Nagyon sok sms-t írtam neki, többnyire válaszolt is, és az elején Ő is írt nekem magától. Aztán egyre ritkábban. De amikor együtt voltunk, látszott rajta hogy szeret, meg éreztem is. És "úgy" is az elsők lettünk egymásnak, a 3. hónap végén... Most hétvégén pedig a nyaralójukat tették rendbe, szóval csak 2 órát voltunk együtt csütörtökön előtte, mert pénteken reggel mentek. Hétvégén sms-eztünk, írta h szeret, meg minden. Hétfőn is írt egy sms-t, de aztán nem volt msn-en este. Kedden meg egész nap nem írt, msn-en se volt fenn. Amikor este visszamentem a koliba Győrben, akkor fenn volt, én meg vártam h írjon, de nem írt... Aztán kilépett, elment tanulni... Ekkor már tudtam h valami baj van, hívtam is de nem vette fel, mert nem vitte magával a telót a tanulóba. De aztán vki szólt Neki, és feljött msnre, kérdeztem mi a baj, és csak másodszorra bökte ki h gondolkodik... Aztán mondtam h inkább telefonon beszéljük meg (érthető okokból gondolom, ennyit az MSNről...). Azt mondta hogy nem tudja mit érez, szerinte nem azt amit kellene, meg hogy volt már így ez vele stb., h ne haragudjak "de ez most neki így nagyon szar" és hogy gondolkodnia kell... Aztán le is vette a szíveket msnről, de gondolom csak azért hogy ne keltsen bennem hiú reményeket. Azóta ma beszéltem vele először msnen, próbáltam úgy tenni mintha nem lennék annyira padlón, meg nem érdekelne annyira, hátha az volt a baj, h túl sok voltam Neki, hátha ez megpiszkálja kicsit... Szóval várom hogy döntsön... Először azt hittem h csak azért mondta ezt mert személyesen akar szakítani. De tényleg gondolkodik... Csak döntsön már mert a bizonytalanság még "annál" is rosszabb...

Nem hiszem hogy van értelme reménykedni, de gondoltam hátha tudtok segíteni. Előre is köszi!


2009. ápr. 16. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hiszem hogy van értelme reménykedni"


Sajnos el kell keserítenelek, de jól hiszed. Nincs értelme reménykedni. Ez ennyi volt.

A távkapcsolatok főleg ivarérett korban nem nagyon működnek.

Persze majd jönnek itt példákkal, hogy 20 éve távkapcsolatban élnek, meg szeretik egymást... de ez a ritkább.

2009. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen ettől félek és lélekben készítem is magam a válaszára... Csak nem akarom elhinni és tudomásul venni... Mindenki tudja milyen érzés szóval nem részletezem... Csak szeretném a választ(válaszokat)...
2009. ápr. 16. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy elsők voltatok egymásnak.. ha jól értettem..ő mégis gondolkodik..ergo vagy nem szeret, vagy van valaki más:S

Arról már nem is beszélve, hogy eleve rossz hogy gondolkozik..

Aztán az is lehet, hogy túlságosan nyeregben érzi magát..így lehet, hogy észhez térítené, ha TE mondanád, hogy nem biztos, hogy neked is megfelelne..Így kiugraszthatod a nyúlat..mert valamit mondani fog erre..vagy azt, hogy ő is így gondolja..vagy kérdőre von, hogy te hogy gondolod:)

2009. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól értetted elsők voltunk egymásnak, "úgy" is.:) És akkor még minden jó volt azt mondta... Két héttel ezelőtt "voltunk együtt" amúgy, azért sem értem hogy mi ez a hirtelen változás. Ilyen rövid idő alatt... Valami megingathatta. Nemtom... Sajnos... Amit mondasz arra én is gondoltam, hogy kicsit meg kéne piszkálni. Ha nem dönt hétvégéig akkor én fogok lépni valamit, mert nem bírom a bizonytalanságot. Csak nehéz, mert nagyon szeretem, és nem szeretem ezt a fondorlatoskodást, mert szerintem az őszinteség a lényeg. De lehet ez lenne a megoldás. Mindenesetre köszi, várom a további tanácsokat. Majd megírom a fejleményeket ide később.
2009. ápr. 16. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!