Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy női szempontból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy női szempontból kiváló randi?

Figyelt kérdés

Szégyen vagy sem, 25 múltam, majdnem 3 év kapcsolat után vagyok újra szingli, és fogalmam sincs mit is kéne csináljak egy randin.

A beszéd megy, sosincs csend, bármiről tudok beszélni.

De hogyan "törjem meg" a jeget? Gondolok itt a közeledésre, érintésekre stb.

Volt 3 randim, 2 hónap alatt, rengeteget beszéltem, de a randipartnereim is, viszont nem alakult ki közelség.

Mintha nem mertem volna lépni. Határozatlanság stb.

Pl csókot kezdeményezni, vagy átkarolni a lányt, megsimogatni az arcát, kezét, combját, esetleg fenekét?

Vagy mik azok a témák amikkel komolyabban fel tudom kelteni az érdeklődését?


Teljesen amatőr, és szerencsétlennek érzem magam. A legutóbbi barátnőm előtt nem volt ilyen gond...első randin smárolás, simi-tapi stb, mindig megvolt.

most?! mintha körbe lennék betonozva és képtelen vagyok nyitni. (mintha nem mernék, és az lenne bennem, hogy biztos csak kedvességből jött el velem találkozni, és tuti hogy mással is kavar még)



2017. márc. 21. 11:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tényleg teljesen emberfüggő, hogy kinek mire van szüksége első randin. Általánosan azért az, aki komoly kapcsolatot akar, nem fogja a szemedre hányni, ha nem smárolod le egyből. Ugyanakkor ez számít a legkevésbé. Ha egy pasi az első randin fogdosni kezd, de egyébként bejövünk egymásnak és minden jól megy, megmondom neki, hogy ezt még ne, és kész. Nem ezek a lényegi dolgok. A legfontosabb, és ez minden lányról elmondható, hogy akkor jó egy randi, ha 100%-os figyelmet kapunk. Ne telefonozz közben, inkább kérdezz, mint hogy beszélj, érdeklődj, hogy a lány érezze, hogy tényleg ő érdekel. Ha te is érdekled őt, persze vissza fog kérdezni, de az elején fontos, hogy egyértelműen érezze az érdeklődésed. Ha tudtok beszélgetni, nevet is a lány, az jó jel, bár még úgy sem biztos, hogy bejössz neki. Ha megvan közöttetek a vonzalom, elvileg érezned kéne, hogy szeretné-e azt a csókot, vagy nem, figyeld a jeleket, ha sokáig néz mosolyogva, harapdálja a száját, nézi a szádat stb, akkor bátran lépj. Az apróbb érintések, mint például a dereka megfogása is rendben van, azt nem valószínű, hogy bárki is tapizásnak érzékelné, ugyanakkor egyértelművé teszi a vonzalmad.
2017. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
vedd elő a gyíkhúsod, ha rábukik akkor az egy tökéletes randi volt:D
2017. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!