Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy női szempontból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy női szempontból kiváló randi?

Figyelt kérdés

Szégyen vagy sem, 25 múltam, majdnem 3 év kapcsolat után vagyok újra szingli, és fogalmam sincs mit is kéne csináljak egy randin.

A beszéd megy, sosincs csend, bármiről tudok beszélni.

De hogyan "törjem meg" a jeget? Gondolok itt a közeledésre, érintésekre stb.

Volt 3 randim, 2 hónap alatt, rengeteget beszéltem, de a randipartnereim is, viszont nem alakult ki közelség.

Mintha nem mertem volna lépni. Határozatlanság stb.

Pl csókot kezdeményezni, vagy átkarolni a lányt, megsimogatni az arcát, kezét, combját, esetleg fenekét?

Vagy mik azok a témák amikkel komolyabban fel tudom kelteni az érdeklődését?


Teljesen amatőr, és szerencsétlennek érzem magam. A legutóbbi barátnőm előtt nem volt ilyen gond...első randin smárolás, simi-tapi stb, mindig megvolt.

most?! mintha körbe lennék betonozva és képtelen vagyok nyitni. (mintha nem mernék, és az lenne bennem, hogy biztos csak kedvességből jött el velem találkozni, és tuti hogy mással is kavar még)



2017. márc. 21. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

"Pl csókot kezdeményezni, vagy átkarolni a lányt, megsimogatni az arcát, kezét, combját, esetleg fenekét?"

Első randin? Felejtsd el, ott is hagynálak, ha tapogatni kezdenél. Komoly kapcsolatot keresek, nem egyéjszakásat

22/L

2017. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Nekem nem ilyesmiken múlik, hanem azon, hogy a férfi rám reagál-e, figyel-e az igényeimre, a beszélgetés során csak a magáét hajtogatja, vagy tud kapcsolódni az én mondandómhoz. Figyelem, hogyan nyilatkozik másokról (pl. exekről), mennyire ismeri saját magát, képes szembenézni a hiányosságaival, stb.

Ha mindez megvan (ritka), akkor a többi már magától jön.

2017. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. Az a baj, hogy éreztem az egyik lánynál, hogy vágyott volna a csókra elköszönéskor, de kis puhap/*/cs voltam, és nem tettem meg. Azóta szinte érdektelenné váltam a szemébe..:(

2.

teljesen magamra ismertem. Bennem mindez megvan, sőt...

Akkor szimplán nem nekem valókkal randiztam eddig?

2017. márc. 21. 11:17
 4/12 anonim ***** válasza:

jajj de cuki vagy, amugy tudod miert nem erdekled a masik lanyt ?! mert azt hiszi, h te nem csokoltad meg igy te nem erdeklodsz ! Ha tetszett miert nem hivod el megegyszer ?!

amugy meg en szeretem, ha nem vetik magukat egybol ram !

volt egy fium aki allandoan reszeg volt, mert eleg gyava volt .aztan az alkohollal mindig hulyeseget csinalt.

volt aki engem akart leitatni, mert azt hitte akkor majd jobban tetszik ...


szerintem gyakorlat kerdese. te is ahogy tanultal az elso esetbol ! nem csokoltad meg a lanyt. de amugy az nem is baj mindig! szerintem meg cuki is !

2017. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az, hogy nincs kiváló randi. Annyira különböző minden nő, és nekünk ki kell találni, hogy nekik mi a jó. Ha eltalálod azt gondolják, hogy húúú te tudod mi kell a nőnek, és megérted őket, pedig a valóság csak az, hogy TIPPEL és ha szerencséje van beletrafál.


Lásd az #1, akit elriaszt ha első randin megpróbálják megcsókolni, én meg egy olyan lánnyal randiztam, aki majd 1 hónappal a randink után mikor le "bocsmégse"-zett egy másik pali miatt, egyúttal azt is a fejemhez vágta, hogy milyen dolog hogy az első randinkon neki kellett kezdeményeznie a csókot, és nem én kezdtem, csak folytattam... Hát pont olyan dolog, hogy van aki elvárja, hogy az első randin csók legyen, van aki meg rögtön elhajt ha 3. randi előtt megpróbálod... a variációk száma szinte végtelen, és az egész egy lottó.

2017. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Te legalább randizol, nekem még az se jön össze...
2017. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretem, ha van egy minimális testi kontaktus a randin. A combot és feneket hagyd békén az első randin. Kézfogás, simogatás, átkarolás oké, de nem szabad túlzásba vinni sem, mégis csak ismerkedtek. Ha a csókot soknak érzed, puszild meg. Vagy nem egyből nyelves csók,hanem szájra puszi szerű, de akkor az picit hosszabb.
2017. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vadidegennel nem esik jol a tipitapi,szerintem egyszeruen nem olyanokkal randiztal akik miatt a benned levo gat feloldodott volna.Elso par randi az egymasra hangolodasrol szol szerintem.Fokent erzelmileg.
2017. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

5#-Nek: nem tippelni kell, hanem termeszetesen viselkedni, ugy, ahogy te erzed jonak, es amikor letrejon olyasmi mint ket hasonlo lelek talalkozasa, akkor annak a lanynak pont ugy lesz idealis, ahogy neked, ebbol is fel tudod ismerni ot. Szimplan mert egy hullamhosszon vagytok.


Ezt tudom javasolni a kerdezonek is. Viselkedj termeszetesen, aztan jon valaki, akinek pont igy tetszik, pont eza tempo, akivel nem is kell ilyenen filozni.


A kozeledesrol - ertem, erzed, hogy kozeledni szeretned, de nem tudod hogyan erintsd meg, lehetsz konkret is, pl. Randi vegen megkerdezed, atolelheted e, vagy adhatsz e puszit az arcara. Van akinek az jon be, hogy kerdezes nelkul lesmaroljak. Nekem tetszett, hogy egy randipartnerem az elso testkontaktust ugy hozra ossze, hogy mikor eloreengedett az ajtoban, finoman megerintette a derekam, csak egy pillanatra. Tudsz meg olyat is csinalni, hogy valamit nezegettek,odaadsz neki valamit a kezebe, es kozben. Igazabol nehez tanacsot adni, mert ha a dolog eroltetett, betanult, akkor az kierzodik es el tudja rontani a pillanat varazsat.

2017. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
A jó randinak nincs receptje. Nagyban függ a programtól meg a résztvevőktől. Van, ami bejön az egyiknek a másiknak meg nem. Van olyan, hogy valami az elsőre kényelmes az egyikkel, a másikkal meg inkább várnál még vele, mert nem vagy biztos a dologban. Stb. A randi akkor jó, ha a kommunikáció rendben van, egyenlő félként beszélnek a résztvevők, mindenki jól érzi magát, és mindenki akar újra találkoznia másikkal. Most hogy ebbe belefér-e vagy nem a fogdosás meg a csók vagy akár a szex,az teljesen lényegtelen és egyénfüggő.
2017. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!